З початку року обсяги продажу легкових автомобілів зросли у 4 рази

Купувати українці стали переважно нові авто, мотивуючи це технічними перевагами у майбутньому. На думку ж експертів, головна причина частого придбання нових транспортних засобів – доступність кредитів та збільшення доходів населення.

Нині для одних авто - це засіб пересування, для інших - показник статусу. Так, за перші 6 місяців поточного року кількість власників нових автівок в Україні зросла у 4 рази. Про це повідомляють численні інтернет-сайти. При цьому найкраще продаються дешеві автомобілі. На думку експертів, головна причина росту на ринку нових транспортних засобів - підвищення рівня доходів населення та доступність кредитів. Відзначають тенденцію до збільшення кількості кредитів на нове авто у Полтаві і спеціалісти банку "Фінанси та Кредит".

Відзначають переваги кредитної системи і пересічні полтавці. Андрій Пятак, купуючи авто, зважав, перш за все, на комфортність життя власної родини.

Говорять аналітики і про відсутність альтернативи для дороговартісних покупок. Адже ціни на нерухомість залишаються надто високими для більшості потенційних клієнтів. Відтак, передбачається подальший ріст продажей авто, принаймні, в найближчі 3 роки.

Стрічка новин