Стартував новий сезон проекту Школа підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес»

У Полтаві офіційно відкрили Школу з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес». Проект стартує у нашому місті вже вп'яте. Цього разу набір молодих та амбітних полтавців проводитимуть у дві групи. Протягом року вони братимуть участь у масштабній бізнес-грі. Отримані навички, переконані організатори, допоможуть молоді у подальшому працевлаштуванні та відкритті власної справи.

Вони молоді, цілеспрямовані та сповнені ідей. Полтавці, які прийшли на відкриття проекту Школи з основ підприємницької діяльності точно знають, чого хочуть від життя.

/Олена Курішко, студентка ПДАА

Оскільки підприємницька діяльність – це те, чим хоче займатися кожен, отримувати великі прибутки, реалізовувати себе у житті, то я думаю, саме це нам допоможе. Оскільки самому розпочати дуже важко без підтримки держави або тих людей, які можуть її надати, тому вирішила прийти сюди, щоб її отримати/

Вже протягом п'яти років у цій школі надають підтримку таким підприємцям-початківцям, а також допомагають оволодіти усіма необхідними знаннями та навичками. Для цього запрошують досвідчених лекторів та влаштовують майстер-класи із представниками відомих світових компаній. 2014-ий рік, обіцять, не стане винятком. До навчання молодих підприємців цього року долучаться менеджери проектів Microsoft Україна та компанії Malkos.

/Анатолій Безпалюк, директор КУ «Обласний молодіжний центр» Полтавської ОР

Зараз на даний момент буде готуватися така ІТ-спільнота, яка буде створювати свої власні стартапи, створювати нові робочі місця для того, щоб забезпечувати роботою молодих людей у Полтаві, щоб вони не виїжджали до Харкова, Києва, залишалися тут, у нашому місті розвивали нашу економіку/

Хлопців і дівчат, які виявлять бажання спробувати свої сили у цьому проекті, розподілять на дві групи. У цьому навчальному році у Школі дещо зміниться формат викладання. На її учасників очікуватиме велика бізнес-гра. Навчання, поєднане із практичними заняттями, переконані організатори, невдовзі дасть свої позитивні результати: когорта полтавських підприємців поповниться новими обличчями.

/Роман Чабановський, в.о. заступника голови - керівника апарату Полтавської ОДА

Це одна із тих ланок, з тих принципів, які ми задекларували. В Україні є проблема – в Україні відсутній середній клас, а от підприємці, молоді підприємці, які повинні піти цією дорогою бізнесу, сформувати той середній клас. Це та заможна верства населення нашої держави, яка зможе стабілізувати нашу економіку і зробити її більш потужною/

У рамках офіційного відкриття Школи з основ підприємницької діяльності також відбулася презентація стартапів ІТ-академії і смарт-кафе. Ці проекти – інноваційні для Полтави і є результатами діяльності минулорічних її учасників.

Стрічка новин