На Полтавщині затримали безхатька, який двічі пограбував одну й ту саму бабусю

Жертвою зловмисника стала 95-річна одинока жителька села Клюшники Полтавського району. Вночі, коли жінка спала, грабіжник проникав до її будинку через вікно та брав все, що впаде йому в око: гроші, продукти харчування, і навіть відзнаку старенької «За доблесну працю під час Великої Вітчизняної війни» та ще п’ять медалей до ювілейних дат Перемоги, які належали її покійному чоловікові.

Міліція затримала безхатька, який пограбував дев'яносто п'ятирічну бабусю.

/затриманий

Я раніше побачив, що бабуся жила сама. Витягнув шибку і заліз у вікно/

Старенька Катерина Іванівна вже погано чує, тож те, що цієї ночі в неї були непрохані гості, зрозуміла лише на ранок.

/Катерина Іванівна, потерпіла

Огляділася - нема грошей 2 тисячі, і дрібними ще 9 гривень. Кажу, якщо вже брав, то хоч би половину. Половину собі, і мені половину залишив. Мені ж теж треба/

Та навіть гроші, які одинока бабуся відкладала собі на поховання, – не головне. Найстрашніше, що злодій поцупив медаль Катерини Іванівни «За доблесну працю під час ВВв» та ще п’ять відзнак, які належали її покійному чоловікові. Не понехтував крадій і продуктами харчування, які старенькій приносив соцпрацівник – забрав хліб, ковбасу, цукор, банку олії, цукерки та пляшку вина. Ймовірно, така годівниця припала зловмисникові до душі: витративши гроші, випивши та закусивши, він знову вліз до оселі пенсіонерки.

/Віталій Яворський, старший дільничний інспектор Полтавського райвідділу міліції

Другий раз, коли він проникав, забрав продукти харчування. Це сталося в той же день за три місяці/

Така зухвалість просто не могла залишитися безкарною. Правоохоронці відшукали зловмисника. Затримали 26-річного безхатченка із довгим послужним списком професійного крадія.

/Роман Дорош, старший дільничний інспектор Полтавського райвідділу міліції

Дана особа була неодноразово судима за вчинення крадіжок - 12 разів. 7 років перебував у місцях позбавлення волі/

Ще від 3 до 6 років за гратами загрожує затриманому цього разу. Нині працівники райвідділу перевіряють затриманого на причетність до скоєння аналогічних злочинів.

Єдине, що тішить, крадія вдалося знайти до того, як він встиг продати медалі та відзнаки, що належали двічі потерпілій бабусі.

Стрічка новин