Щоб завершити утилізацію непридатних хімічних засобів захисту рослин, потрібно 4 мільйона грн

Економією коштів займалися на засіданні постійної комісії з питань забезпечення законності та правопорядку. Так, зокрема, вирішили внести зміни до «Програми безпеки дорожнього руху на 2011-14 роки», а саме – перерозподілити фінанси.

/Ігор Палієнко, т.в.о. начальника УДАІ УМВС України в Потавській області

Пропаганда безпеки дорожнього руху, а саме – висвітлення інформації в пресі із застосуванням сучасної техніки – це більш актуально, тому ми просимо у зв'язку з цим зменшити кількість витрат на закупівлю вимірювачів швидкості, придбати не 6, а 1, а зекономлені кошти спрямувати на пропаганду безпеки дорожнього руху/

ДАІ області, говорить Ігор Палієнко, може обійтися і без одного автомобіля, який планували купити цього року, адже торік профільне міністерство вже придбало для обласного управління 9 нових авто. Краще за ці кошти, говорить, відремонтувати пости ДПС, зокрема, і в Чутовому. А от у службі з питань надзвичайних ситуацій на спеціалізованій техніці економити не збраються.

/Віктор Стеблянко, представник управління з питань надзвичайних ситуацій Полтавської ОДА

Декому з депутатів може здатися, що багато грошей витрачають на утримання державної системи оповіщення населення. Просто розмова про це вже була, запитували, чому аж 150 тисяч грн. на це виділяється, але ж слід враховувати, що це обладнання займає на території Укртелкому 102 квадратних метрів/

Це обладнання потребує регулярного обслуговування, тому й така сума, пояснив представник профільного управління. Чимало грошей спрямовують на Полтавщині й на утилізацію непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин. Залишилось знешкодити 160 тон непридатних отрутохімікатів, на це знадобиться близько 4-х мільйонів грн. Займаються в області і розчищенням Яреськівськго полігону, територія якого – 800 гектарів. 215 з них вже очистили від снарядів. Розміновану територію, говорять, віддадуть Миргородському лісгоспу.

Стрічка новин