Автомайданівці знову блокували російську заправну станцію

В Полтаві продовжують протестувати проти усього російського представники Автомайдану. Сьогодні вдень вони завітали до заправної станції компанії «Лукойл», що належить нашим північним сусідам. Активісти на кілька годин перекрили в'їзд і виїзд із заправки, пояснюючи свої дії тим, що вони – проти фінансування війни.

Залишивши усі свої справи, о півдні представники полтавського Автомайдану вирушили за межі міста. Саме тут розташовується одна із заправних станцій російської компанії «Лукойл». Активісти блокують в'їзд та виїзд із неї своїми автомобілями з жовто-синіми прапорами. Усе це, говорять, роблять з однією метою.

/Володимир Савченко, активіст Полтавського Автомайдану

Ми блокуємо російські заправні станції, тому що за ці кошти, за які люди купують тут паливо, фінансується сепаратизм на Сході, на Півдні, раніше це був Крим, нині – Схід і Південь. Тому ми блокуємо ці станції, щоб люди бачили, що тут не треба купувати паливо/

Таким чином активісти закликають усіх не займатися фінансуванням нашого Північного сусіда. Водіїв, які хотіли заправитися тут, вони відправляють до інших найближчих станцій.

/Наталія Корнієнко, активістка Полтавського Автомайдану

Водії реагують дуже добре і розуміють ту ситуацію, що склалася у країні, тому вони їдуть на сусідні заправки/

Деякі автомобілі, що проїжджають повз, підтримують протестувальників звуковими сигналами, водії вітають їх словами «Слава Україні!».

/Юрій Мельник, активіст Полтавського Автомайдану

У тих умовах, які на сьогоднішній день є – пряма агресія, пряма війна, гинуть наші люди, гинуть наші патріоти, ми всі забов'язані об'єднатися та висловити свою позицію/

Позицію активістів першими помічають співробітники заправної станції. До автомаданівців виходить представник компанії «Лукойл».

/Юрій Мельник, активіст Полтавського Автомайдану

Поцікавився, чи погоджували ми наші дії з органами внутрішніх справ. Наші дії дійсно погоджені/

Утім за кілька хвилин до автозаправки прибуває міліція.

/Віталій Голтвянський, т.в.о. першого заступника начальника Полтавського райвідділу міліції

О 12 годині 35 хвилин по лінії «102» надійшло повідомлення від оператора заправної станції «Лукойл», що невідомі особи здійснюють блокування в'їздів і виїздів на автозаправній станції. Наразі виїхала слідчо-оперативна група, проводяться першочергові слідчо-оперативні заходи/

Автомайданівці запевняють: ця акція – не остання. Вони й надалі протестуватимуть проти фінансування війни та залучатимуть до цього все нових полтавців.

Стрічка новин