Бути героєм-сміливцем, який рятує людей із вогню, у дитинстві мріють багато хлопчиків

В рамках заходів із безпеки життєдіяльності діти відвідують пожежно-рятувальні частини, приміряють спецодяг і навіть навчаються користуватися пожежним шлангом. Днями таку можливість мали учні 9-ї школи Полтави.

У рамках проведення тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності рятувальники проводять різноманітні навчальні заходи для школярів міста. Днями влаштували екскурсію пожежно-рятувальною частиною №2, що у мікрорайоні Половки.

/Степан Журавленко, фахівець з оперативного реагування пожежно-рятувальної частини №2 Полтави

Сьогодні до нас завітали учні 5 класів ЗОШ №9, ми показали їм пожежно-рятувальну техніку та обладнання, яке знаходиться на озброєнні підрозділу/

Послухати правила, як поводити себе у побуті, щоб не сталося пожежі, діти можуть і на уроках, а от поспілкуватися з фахівцями, професія яких – рятувати людей, –можливість, яка випадає нечасто. Тим більше працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій дозволили п'ятикласникам приміряти термостійкі костюми, каски, а також посидіти у кабіні пожежного автомобіля та потримати в руках шланг для гасіння.

/Бліци

- Я ніколи не був у пожежній частині, хочу ще побувати тут

- Подивилася, як пожежники працюють, і дізналася багато цікавого з життя пожежних

- Тут такі гарні костюми, які витримують температуру до 400 градусів!/

Скоро літні канікули, тож нагадати дітям правила протипожежної безпеки у такий цікавий спосіб – свята справа, говорять вчителі.

/Валентина Педенко, класний керівник 5-В класу ЗОШ №9

Діти одержали стільки вражень, що назавжди запам'ятають, як вони побували на екскурсії, більше шануватимуть працю пожежників/

З початку року на Полтавщині вже сталося понад 650 пожеж. Щороку вогонь забирає життя наших земляків. Як не дивно, причина подібних нещасть – недотримання елементарних правил протипожежної безпеки.

Стрічка новин