В обласній раді говорили про самооборону

Громадськість Полтави обговорила заяву Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова стосовно створення у регіонах стабілізаційних підрозділів для протидії зовнішнім терористичним атакам. Небайдужі полтавці готові боронити спокій свого міста. Яким чином вони планують взаємодіяти у цьому напрямку із владою та правоохоронцями, знає Крістіна Брігіда.

Приводом для цього зібрання громадськості та представників влади стала заява Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

/Володимир Марченко, перший заступник голови Полтавської обласної ради

Розпорядженням Міністра Авакова створюються спецпідрозділи у кожній області, які формуються з представників громадськості по боротьбі з тероризмом. Кожна область буде формувати такі загони. Координацію відповідно до даної інформації, яку маю я, буде проводити керівництво МВС у відповідних областях/

У цьому ж розрізі необхідно говорити, наголошує координатор Громадської ради при Полтавській обласній раді Ніна Кузьменко, і про легалізацію дій самооборони. Громадські активісти звернулися до правоохоронців із проханням більше довіряти їм. Адже і міліція, і громада зацікавлена у тому, щоб на вулицях Полтави був мир і спокій.

/Іван Сіренко, керівник Полтавської міської організації «Правий сектор»

Правий сектор бере активну участь у всіх заходах з охорони правопорядку, захисту адміністрації, захисту самої області/

А в складний для країни час координувати свої дії задля її захисту готові разом співробітники міліції, громадськість та влада.

/Ніна Кузьменко, координатор Громадської ради при Полтавській ОР

Громадська рада була створена за ініціативою Полтавської обласної ради, і виходячи з того, що присутній сьогодні перший заступник, наша співпраця продовжується, громадськість буде почута. Якщо буде почута, будемо краще розуміти один одного/

Обговорення деталей створення підрозділу, підпорядкованому міліції на основі громадських формувань, відбулося вже за закритими дверими.

Стрічка новин