Тарас Кутовий очолив виборчий штаб Порошенка на Полтавщині

Віталій Кличко склав свої амбіції стати Президентом заради майбутнього України на користь кандидата, який має більшу підтримку серед громадян, Петра Порошенка. На Полтавщині єдиного кандидата від «Солідарності» та «УДАРу» представлятиме об'єднана команда на чолі із народним депутатом України Тарасом Кутовим. Виборчим штабом в області керуватиме член Президії Ради ГО «Майдан» Андрій Баранов.

У Полтаві представили керівництво регіонального штабу кандидата на пост Президента України Петра Порошенка. Очолив останній народний депутат України, член фракції Удар Тарас Кутовий.

/ІНТЕРШУМ

Тарас Кутовий закликає розпочати засідання хвилиною мовчання/

Майдан вже заплатив найдорожчим за шанс України на нове життя – без корупції, без тиранів та зловживань, говорить керівник регіонального штабу Порошенка на Полтавщині Тарас Кутовий, ми просто не маємо права помилитися.

/Тарас Кутовий, керівник Полтавського регіонального виборчого штабу

Нам надзвичайно важливо сьогодні в стислі терміни провести вибори Президента, що дуже важливо з максимальною підтримкою і явкою з боку населення в усіх регіонах України. Допоки в руках РФ буде знаходитися, на їхню думку, псевдо-козир – псевдо-існуючий Президент України Янукович, до того часу їхні потуги в розігріванні сепаратизму на Сході і Півдні України будуть посилюватися/

Ситуація у країні, констатує Тарас Кутовий, і без того досить складна, щоб розпорошувати сили в демократичному таборі. Перемогу на виборах має отримати той, кого підтримує найбільша кількість громадян. Сьогодні таку довіру має Петро Порошенко. Віталій Кличко визнає це.

/Андрій Баранов, керівник виборчої кампанії у Полтавській області

Це, мабуть, вперше з часів Ярослава Мудрого, коли два політики, які викликають довіру народу, знайшли в собі змогу об'єднатися заради майбутнього країни. Враховуючи таку політичну позицію лідерів, об'єдналися і дві політичні команди, високопрофесійні команди - партії «Солідарність» і партії УДАР/

/Тарас Кутовий, керівник Полтавського регіонального виборчого штабу

Цінності Майдану, які сьогодні живуть в кожному з нас говорили про те , що на першому місці повинні біти інтереси не особисті, і амбіції,а інтереси держави. Об'єднання зусиль найбільш рейтингових кандидатів говорить про те, вони знайшли в собі внутрішні сили для об'єднання/

Щодня, говорить керівник виборчої кампанії у Полтавській області Андрій Баранов, кількість прихильників цих двох команд зростає. За оцінками Центру Разумкова, рейтинг народної довіри до останніх складає 42%. Це люди, які прагнуть жити по-новому.

/Тарас Кутовий, керівник Полтавського регіонального виборчого штабу

Жити по-новому - це головний лозунг програми, жити по-новому не тільки в контексті європейського вибору України, а в контексті багатьох аспектів, які сьогодні турбують кожного громадянина України. Це перш за все жити вільно. Воля в Україні – це стан кожного українця, і він в тому числі повинен бути відображений у взаємодії громадян з органами державної влади/

Вцілому, що стосується влади, основною тезою програми Петра Порошенка є децентралізація останньої, тобто передача повноважень на місця. Для Полтавщини це може означати наступне - не буде обласної та районних держадміністрацій, проте будуть гроші, які регіон зможе використати на те, що потрібно саме йому.

Стрічка новин