Правоохоронці повернули полтавці викрадені ікони

Глибоковіруюча жінка так розчулилася, коли їй повернули Святі Образи, що навіть пробачила грабіжника. Цікаву історію, що сталася в Полтаві на Благовіщення, розкажуть наші журналісти.

На Благовіщення міліціонери Полтавського райвідділу повернули 80-річній бабусі Святі образи.

Ікони Ісуса Христа та Матері Божої віруюча жінка вважала своїм найбільшим скарбом. Святі Образи з Ієрусалиму їй привіз син.

Тієї ночі, коли бабуся вже міцно спала в своїй оселі, до її будинку вдерлися злодії. 14-річний хлопець, якого затримали правоохоронці, своєї вини не заперечував. Розповів, як вліз до оселі через шибку, як забрав Ікони, понад 1000 гривень і два підсилювачі звуку до музичного центру.

/неповнолітній крадій

Я шкодую про те, що ми забрали в неї гроші, ікони, мені соромно. Більше такого не буде/

Бабуся пробачила хлопця. Зараз міліція передала його на поруки до батьків. Втім, як з'ясували правоохоронці, неповнолітній був не єдиним причетним до крадіжок. Навряд його старшим горе-товаришам все зійде з рук так легко. Особливо враховуючи те, що в той же час у селі було задокументовано ще декілька подібних крадіжок.

/Наталія Нечипоренко, начальник кримінальної міліції у справах дітей Полтавського райвідділу міліції

З даного факту відкрито кримінальне провадження за статтею 185 «Таємна крадіжка чужого майна» та статті 304 «Втягнення неповнолітнього в злочинну діяльність»/

Стрічка новин