Полтавську міську раду та комунальні підприємства перевіряє прокуратура

Сьогодні в міськвиконком не впускали відвідувачів, пояснюючи це тим, що в приміщенні проводяться слідчі дії. Головний обвинувач Полтавщини Олександр Закорецький цю інформацію підтвердив і запевнив журналістів, що попри побоювання Полтавського міського голови Олександра Мамая перевірка жодним чином не дестабілізує ситуацію в місті.

Цього ранку до Полтавської міської ради не впускали.

/Георгій Гречка, прийшов на прийом у Полтавський МВК

Ми прийшли з'ясувати питання, а нас не пускають/

/ІНТЕРШУМ

Георгія Гречку не пускають до Полтавського МВК/

Те, що в приміщенні Міської ради ведуться слідчі дії, сказали і нашій знімальній групі. Підтвердив прокурор області Олександр Закорецький.

/Олександр Закорецький, прокурор Полтавської області

Групою слідчих органів внутрішніх справ розслідується кримінальне провадження за фактами незаконного використання бюджетних коштів, які отримували контрагенти міської влади. У рамках цього провадження слідчі звернулися до Октябрського районного суду міста Полтави з клопотанням про проведення обшуків з метою вилучення документів фінансово-господарської діяльності за останні три роки. Як у контрагентів, що освоювали бюджетні кошти від 500 тисяч до 200 млн.грн., так і підприємств, що підпорядковані міській владі/

Олександр Закорецький також закцентував, що перевірка жодним чином не дестабілізує життєдіяльність міста.

/Олександр Закорецький, прокурор Полтавської області

Хочу заспокоїти поважну громаду міста, що слідчими органами не створено жодних перешкод, які б не давали можливості органам міської влади належним чином виконувати свої службові обов'язки. Комп'ютери з міської ради та підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста, не вилучатимуться. Підкреслюю – не вилучатимуться/

Наступним етапом роботи слідчих, розповів прокурор області, буде проведення ревізії фінансово-господарської діяльності із залученням Держфінінспекції та податкової, і лише після цього буде надана оцінка з точки зору кримінального законодавства. А поки тривають слідчі дії, Олександр Закорецький запросив свого тезку Олександра Мамая разом провести прийом громадян. За його словами, 80% скарг, що надійшли до нього в перший прийомний день, стосувалися роботи мерії міста Полтави. Нагадаємо, днем раніше Олександр Мамай зібрав екстренну прес-конференцію, де повідомив журналістам, що завтра до нього прийдуть з обшуком.

Стрічка новин