ДАІ спільно з Укртрансінспекцією перевіряють пасажирський автотранспорт

Працівники ДАІ спільно з Укртрансінспекцією проводять профілактичні заходи. Їх мета – попередження та зменшення автопригод за участю пасажирського автомобільного транспорту, виявлення нелегальних перевезень пасажирів та зміцнення транспортної дисципліни серед водіїв.

Днями поблизу автостанції, яка розташована поряд з Київським вокзалом, перевіряли місцевих перевізників. Контроль здійснювали ДАІ та Укртрансінспекція у Полтавській області.

/Олександр Башлій, інспектор сектору автомобільно-технічої інспекції ДАІ м. Полтава

Здійснюється перевірка транспортних засобів, що здійснюють перевезення пасажирів на комерційній основі. А саме – автобуси, маршрутки/

Крім технічного стану перевіряли і наявність відповідної документації. Найчастіше, розповідають фахівці, тут виявляють наступні порушення.

/Микола Кємов, старший державний інспектор Укртрансінспекції у Полтавській області

Відсутнє узгодження, інформаційні листи, узгодження з транспортною інспекцією. Тобто їздять без нашого узгодження. Бувають встановлені додаткові місця, які заважають входу чи виходу пасажирів/

Наприклад, ось в цього водія документи в порядку. Пан Сергій чітко знає, що повинно бути на маршруті, згідно із законодавством.

/Сергій Іваник, водій

Техпаспорт, страховка, страховка на пасажирів, ліцензія, ліцензійна картка/

А от з технічним станом бувають проблеми. Інспекторів занепокоїла тріщина на лобовому склі. Це становить небезпеку для пасажирів. Та водій мікроавтобуса «Полтава-Київ» запевнив: неполадку найближчим часом усунуть.

/Сергій Іваник, водій

Тріщину ми усунемо. Ну, а перевірки – вони повинні бути/

З початку року спільні мобільні групи перевірили майже 3000 автобусів та мікроавтобусів, що курсують дорогами Полтавщини. Взагалі ж на території області спостерігається зниження аварійності за участю пасажироперевізників: 22 дорожньо-транспортні пригоди у 2014 проти 39 – у минулому році.

Стрічка новин