Вже завтра робота комунальних підприємств міста може зупинитися

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Ku1NmDB_gPBnm

Останні, за словами Полтавського міського голови Олександра Мамая, не зможуть працювати... через обшуки. Про те, що сьогодні прокуратура області подала клопотання до Октябрського районного суду щодо отримання дозволів обшукати полтавських комунальників, кілька підприємств, які тісно співпрацюють із місцевою владою, й безпосередньо міськвиконком, меру стало відомо з особистих джерел. Детальніше розкажуть наші журналісти, які повернулися з прес-конференції Мамая, зібраної з цього приводу в екстренному режимі.

Полтавський міський голова Олександр Мамай вважає, що його політичний опонент, який претендує на посаду мера нашого міста, нацькував на нього Прокуратуру.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Він на Віче заявив офіційно, що з понеділка буде призначений новий прокурор області, і він особисто дає йому доручення протягом двох тижнів порушити кримінальну справу відносно Мамая Олександра Федоровича, а якщо не буде порушена кримінальна справа, то він буде ставити питання про звільнення прокурора області/

Два тижні минають цієї неділі, тож активні дії з боку Прокуратури області, за словами Олександра Мамая, вже розпочалися.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Вчора була цілий день бійня. Особисто прокурор області їздив по всім судам для того, щоб суд виніс постанову на обшук у мене вдома і на обшук вдома у Стеценка. Їм не вдалося, не було такої постанови, тому прийняли рішення зробити обшук спочатку в кабінетах/

Зокрема, як стало відомо Олександру Мамаю з його особистих джерел, в Октябрському районному суді зареєстровано щонайменше 25 клопотань на отримання дозволу обшукати його особистий кабінет, решту кімнат міськвиконкому, комунальні підприємства Полтави та ряд фірм, які протягом останніх 3-5 років співпрацювали з місцевою владою. За словами мера, такі дії з боку прокуратури області є нічим іншим, як свідомою спробою дестабілізувати роботу міста, адже обшуки та вилучення документів й комп'ютерної техніки, що їх супроводжуватимуть, буквально зупинять життєдіяльність всієї Полтави - гроші перестануть перераховуватися, квіти - саджатися, а сміття - вивозитися. Мамая це дуже непокоїть, але добровільно він зі своєї посади не піде, вкотре наголосив Олександр Федорович.

За підтвердженням чи спростуванням інформації стосовно обшуків ми звернулися до Прокуратури області. Останні наразі від будь-яких коментарів утримуються, пояснюють, що спочатку самі повинні цю інформацію перевірити.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію