Полтаву наразі турбує зношеності каналізаційних колекторів

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/dNc-ZKPXgP9Yq

Більшість їх побудовані ще у 60-80-х роках минулого століття. Часи, коли вони не завдавали клопоту комунальникам, давно позаду, нині аварії трапляються дуже часто, хоча ще 10 років тому вони виникали максимум 15 разів на рік. От і цими днями водіям довелося обминати ріг вулиць Красіна та Фрунзе – тут замінювали ділянку каналізаційного колектора.

Більшість міських колекторів побудовані із залізобетону, сульфатно-газова корозія руйнує, «вилужує» в'яжучу складову бетону. Через це грунт просідає і утворюються так звані провали. Днями полтавці могли спостерігати, як комунальники відновлювали каналізаційну мережу на розі вулиць Красіна та Фрунзе. Роботу ускладнювало те, що залізобетонні труби, прокладені на глибині 8 метрів. У таких випадках доводиться добре попрацювати.

/Іван Мистюк, начальник служби водовідведення КП «Полтававодоканал»

Звертаюсь до полтавців, щоб вони з розумінням поставились до ситуації, бо можуть бути незручності, пов'язані із перекриттям дороги. В стислі терміни буде відновлено рух і сам каналізаційний колектор/

На місці подібних аварій завжди працює насосна станція, яка забезпечує вчасне відведення каналізаційних стоків. Екскаватори та машини з гідротехнічним обладнанням – техніка, незамінна під час ліквідації схожих проблем. А виникають вони, говорять на комунальному підприємстві «Полтававодоканал», часто. Більшість побудовані ще у 60-80-х роках минулого століття і потребують капітального оновлення.

Марина Молька

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію