Багато полтавців потребують роз'яснення щодо оголошеної нині мобілізації в умовах особливого періоду

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/FEmGyv74gPCfz

Зрозуміти, що являє собою цей комплекс заходів, допоможуть Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення проведення мобілізації» від 27 березня цього року, а також Закон «Про військовий обов'язок і військову службу» та наказ Міністра оборони №80 від 12 березня 2007 року. З цих документів, зокрема, можна дізнатись про умови грошового забезпечення для військовозобов'язаних у разі їх призову на військову службу під час мобілізації на особливий період. Більше про це – у наступному сюжеті.

Під мобілізацією слід розуміти комплекс заходів, які мають підготувати державну інфраструктуру та військові сили до роботи під час особливого періоду, який настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію. Багато полтавців, говорять в Полтавському обласному військовому комісаріаті, потребують роз'яснення з цього приводу. Чоловіки цікавляться збільшенням призовного віку. Для рядового і сержантського складу його продовжили із 45 до 50 років, для молодших офіцерів - із 50-ти до 55. Непокоять наших земляків і питання фінансового забезпечення військовозобов'язаних.

/Сергій Шкурупій, старший офіцер відділення офіцерів запасу і кадрів Полтавського міського військового комісаріату

Для громадян, які на момент призову працювали, зберігається протягом року місце роботи, посада, нараховується середньомісячна заробітна плата. Військовозобов'язані, які призвані на посади рядового і сержантського складу, отримують усі види матеріального забезпечення у військових частинах, до яких вони призвані/

Знайти відповіді на свої запитання полтавці зможуть у Законі України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення проведення мобілізації» від 27 березня цього року, Законі «Про військовий обов'язок і військову службу», а також в наказі Міністра оборони №80 від 12 березня 2007 року. З цих документів можна дізнатись і про умови грошового забезпечення для військовозобов'язаних у разі їх призову на військову службу під час мобілізації на особливий період. Скільки саме добровольців прийшли до обласного військкомату, щоб заявити про своє бажання стати на захист Батьківщини, – таємниця. Але прибувають вони щодня.

/Максим Корнєєв, готовий захищати Батьківщину

П'ять років тому я був у цьому військкоматі, призивався, як і всі, а це прийшов добровольцем. Буду захищати Батьківщину свою!/

Головне – не сіяти паніки, говорять військові, критично ставитись до неперевіреної інформації, якщо ж щось не зрозуміло, запитувати в людей компетентних, знаючих.

Марина Молька

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію