В Кременчуці затримали групу осіб, які скоювали розбійні напади на одиноких пенсіонерів

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/TTXyl15cgPByB

4 чоловіки віком від 25-ти до 35-ти років нападали на старих у їх власних будинках, били, зв'язували, а потім грабували. Не нехтували зловмисники навіть продуктами харчування.

Та ніч запам'ятається семидесяти семи річній пенсіонерці Анастасії Петрівні з села Гориславці Кременчуцького району як одна з найстрашніших в її житті.

/Анастасія Петрівна, потерпіла

Прокидаюся, коло мене стоїть хлопець. Він світленький, а очі чорні. Каже: «Баба, давай гроші». І інший коло нього: «Давай гроші». Я говорю: «Хлопці, ну де в мене ті гроші?»/

Четверо молодиків не повірили, що в бабусі немає грошей. Одні обшукували хату, інші били стареньку, поки та не втратила свідомість. На ранок Анастасію Петрівну знайшли племінники та у важкому стані привезли її до лікарні.

/Валерій Куліков, завідувач хірургічним відділенням Кременчуцької центральної районної лікарні

В неї виявлена закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, травма грудної клітини, перелом ребер, пошкодження легені, пневматорекс, забої м'яких тканин верхніх кінцівок, тулуба/

Наразі, говорить лікар, стан пацієнтки стабільний, триває інтенсивне лікування. Менше пощастило іншій постраждалій бабусі. Розграбувавши хату, зловмисники її підпалили. Пенсіонерка, яка рік не дожила до свого 90-ліття, отруїлася чадним газом.

/Лариса Дяченко, племінниця загиблої бабусі

Я можу сказати, що загинула свята людина, яка все життя вірила в Бога і останні 20 років проповідувала у Кременчуцькій виховній колонії. Вона вчила дітей добру, направляла їх на правильний чесний шлях життя/

І ці дві пенсіонерки – не єдині жертви зловмисників.

/Іван Корсун, начальник УМВС України в Полтавській області

Наразі доведена причетність групи до близько 25 епізодів. Це було у Полтавській області, Кіровоградській, Дніпропетровській областях/

Слідством встановлено, що під час нападів розбійники застосовували силу, зв’язували людей, а потім з будинків забирали гроші, коштовності, побутову техніку і навіть продукти харчування.

/затриманий

Я шкодую про це, дуже шкодую.../

Каяття не допоможе затриманим уникнути покарання. За скоєне зловмисникам загрожує ув'язнення на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна.

Альона Вязнікова

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію