Полтавцям нагадали українську історію

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/JrP2YlCUgP9iz

Проект «Наша історія», присвячений Українській революції 1917-21 років, розпочався вуличним перфомансом. Цими вихідними у самому серці Полтаві ініціатори останнього, Громадська організація «Злам стереотипів», прямо посеред Жовтневої встановили стенд із світлинами доби УНР та розповідали перехожим, наскільки буремні події того періоду нагадують ситуацію, що склалася в нашій державі сьогодні.

Цими вихідними фотовиставкою, присвяченою буремним подіям Української революції 1917-1921 років, у самому центрі Полтави стартував проект «Твоя історія».

/Олександр Коба, голова ГО «Злам стереотипів»

Мета проекту – показати громаді, що минуле насправді не сухий перелік дат та імен, а це дуже цікава жива історія, яка дуже сильно перегукується із сьогоденням/

Доба УНР стала водночас однією з найтрагічніших та найгероїчніших сторінок в українській історії, розповідає ініціатор проекту, очільник ГО «Злам стереотипів» Олександр Коба. У 1917-21 роках віддаленість національних еліт від народу, відсутність єдиної точки зору щодо розвитку держави призвели до того, що Україна втратила незалежність. Майже сто років потому історія повторюється.

/ІНТЕРШУМ

Олександр Коба розповідає відвідувачам виставки, що доба УНР та сьогодення насправді дуже схожі/

Першу виставку, або вуличний перфоманс, як її називають організатори, присвятили трьом помітним особистостям Української Революції 17-21 років: Миколі Міхновському, В'ячеславу Липинському та Панасу Мирному. Наступного разу світлини замінять на інші, і так – щовихідних. Крім того засновники проекту збираються проводити наукові форуми та конференції й готуються знімати історичний серіал про стереотипи доби УНР. Фінішує проект масштабним фестивалем з українськими виконавцями та ремісниками влітку цього року.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію