В обласній бібліотеці презентували черговий номер усного журналу «Територія живопису»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/VcbvCzG3gPAGA

Цього разу гостем зібрання став Заслужений художник України Микола Підгорний. Про свій творчий шлях та найближчі плани митець і розповів присутнім, які завітали на захід.

«Майстерний пензель Миколи Підгорного». Такою була тема другого номеру усного журналу «Територія живопису», який виходить в обласній бібліотеці імені Івана Котляревського. Митець особисто завітав на захід, щоб поспілкуватися з молоддю, друзями, колегами та просто поціновувачами його таланту. Щодо молодих митців, зазначає художник, то з власного досвіду знає: їм не потрібні жодні поради. Окрім однієї – тільки працювати.

/Микола Підгорний, член Національної спілки художників України, Заслужений художник України

Я старше покоління художників зовсім не помічав. Я вважав, що вони дуже погані художники. Так що молодим художникам нічого не раджу, тому що думаю, що вони теж так само ставляться/

Розпочали захід із розділу «Портрети в біографії». Присутні змогли подивитися на фотографії предків Миколи Підгорного, починаючи з 1890 року і закінчуючи 1937. Ідею цього проекту, розповідає художник, він хотів втілити ще з радянських часів. Але лише у 2011 році це вдалося зробити. Крім цього присутні мали можливість познайомитися з нинішньою діяльністю митця та відеогалереєю його картин. Працюючи з пензлем, зізнається Микола Підгорний, він ставить перед собою чітку мету.

/Микола Підгорний, член Національної спілки художників України, Заслужений художник України

Стараюся, щоб мої роботи побачило як можна більше людей і тим, що я хотів сказати. Ось це мені цікаво/

А ще цікаво бути суддею конкурсу «Красуня Полтави». Організатор проекту Володимир Ромаскевич говорить: вже чверть століття Микола Підгорний – незмінний член жюрі.

/Володимир Ромаскевич, Заслужений працівник культури України

Він у нас 25 років головний арбітр полтавської краси, і ми йому довіряємо. 25! А за 25 років пройшло через жюрі десь 50 чоловік, і ми віддаємо йому пальму першості в оцінці, і він голова нашого жюрі/

Тому і надалі Микола Підгорний буде вдягати корону найкрасивішим дівчатам Полтави, запевнив Володимир Ромаскевич.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію