Сьогодні відбувся брифінг начальника управління Державної пенітенціарної служби в Полтавській області

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/RZjz-WscgP9Wd

Забезпечення належних умов служби персоналу в установах виконання покрань – запорука професійної та сумлінної роботи, вважають в управлінні Державної пенітенціарної служби в Полтавській області. Цій темі присвятив брифінг начальник останньої Микола Ісаєв. Яким чином намагаються створювати комфортні умови для роботи працівників та що вже встигли зробити, знають наші кореспонденти.

Серед основних завдань, які має перед собою управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області, – покращення умов праці персоналу кримінально-виконавчої служби. Не секрет, що робота у сфері виконання кримінальних покарань вимагає значних фізичних і моральних затрат. Саме тому, говорить начальник обласного управління Микола Ісаєв, у силах керівництва – створити належні умови для несення служби працівникам.

/Микола Ісаєв, начальник управління Державної пенітенціарної служби України у Полтавській області

У Машівській виправній колонії №9 - колонія відкритого типу з сільськогосподарським профілем виробництва. Тут з 2011 року для працівників установи функціонує гуртожиток. Відремонтовано порожнє приміщення, там було порожнє приміщення, зараз там є дві двокімнатні квартири зі зручностями та меблями для проживання сімей/

В установах виконання покарань області для покращення умов несення служби персоналом функціонують роздягальні, приміщення для прийняття душу, їдальні, кімнати відпочинку. Упродовж року вони були капітально відремонтовані й оснащені необхідною технікою та устаткуванням. Усього на теренах області майже 1700 осіб є співробітниками кримінально-виконавчої служби. Утім залишається ще дві з половиною сотні вакантних місць. Особливий некомплект рядового та молодшого начальницького складу. Причина - низька заробітна платня. Проте це питання нині змогли вирішити на місцевому рівні, звітує Микола Ісаєв, та досягли вже певних результатів.

/Микола Ісаєв, начальник управління Державної пенітенціарної служби України у Полтавській області

З метою соціального захисту осіб з молодшого начальницького складу зі строком служби до п'яти років, керівництвом служби мінімальний розмір граничної заробітної платні для молодих інспекторів встановлено 1450 грн. Я говорив, якби він прийшов і не було коректування, то було б 1200 десь/

Питаннями соціального захисту працівників Державної пенітенціарної служби також опікуються і профспілкові організації. Вони дають змогу щороку відпочивати та оздоровлювати дітей та членів їхніх родин в медико-реабілітаційному центрі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію