Про важливу складову профілактики говорили в обласній бібліотеці

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/qnHbvfMegPBDC

У такий спосіб тут пропонують боротися із захворюванням на туберкульоз. Цій темі присвятили бесіду з полтавською молоддю. Більше про захворювання, а також його перші симптоми дізналися і наші кореспонденти.

Сьогоднішня молода аудиторія тут – не випадково. Лікарі констатують: для туберкульозу вік не має значення, у зоні ризику захворіти на нього – абсолютно всі.

/Михайло Ільченко, зав. поліклінічним відділенням Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру

У минулому році було таких вісім, тобто вперше виявлених серед підлітків. Тому сьогодні така категорія людей у нас. Вони повинні знати, що таке туберкульоз, які його прояви, як з ними боротися, щоб не захворіти/

Найперше, продовжує Михайло Ільченко, про що має знати кожен, – це симптоми захворювання.

/Михайло Ільченко, зав. поліклінічним відділенням Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру

Температура невелика, кашель, пітливість, слабкість, втрата ваги/

Одна з перших передумов, за яких туберкульоз дає про себе знати, – знижений імунітет. Тому, розповідають фахівці, серед хворих на цю недугу – великий відсоток курців зі «значним стажем». Своєчасне виявлення туберкульозу є вирішальним фактором для ефективного лікування та попередження поширення його серед людей. Про це говорять десятки статей у наукових та періодичних виданнях з фондів Полтавської обласної бібліотеки.

/Ніна Климко, зав. відділом обслуговування користувачів ПОУНБ імені І.Котляревського

Ми сьогодні представляємо книжково-ілюстративну виставку «Статистика б'є на сполох», тобто розповідаємо за допомогою тих документів, що є, розповідаємо, яка ситуація в Україні із цим захворюванням. Це і підручники, і науково-популярні видання, і періодичні видання, у яких багато надруковано статей про це захворювання/

Головне, слід пам'ятати, що дотримання правил особистої гігієни, а також своєчасне проходження флюорографічного обстеження – ключові складові профілактики цього захворювання.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію