Технічний стан автобусів товариства «Євробус Полтава» сьогодні перевіряли інспектори ДАІ

Огляд транспортних засобів провели перед безпосереднім їх виїздом на маршрути міста. Чи готові автобуси цього підприємства в найближчому майбутньому безпечно перевозити пасажирів - розповість Юлія Іващенко.

27 березня 2014 року у Полтаві відбудеться конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Обов'язкова вимога до участі у конкурсі – огляд транспортного засобу фахівцями Державтоінспекції. Тому сьогодні інспектори ДАІ разом з громадськістю зранку завітали до товариства «Євробус Полтава». Це підприємство одне з тих, яке подало заявку на участь у цьому конкурсі. Тому перед виїздом автобусів на лінію фахівці перевіряли справність рульвого механізму, світлових приладів, аварійних виходів, наявність вогнегасника і аптечки та документацію водія, який керує транспортним засобом. Зазвичай, розповідає начальник Служби безпеки дорожнього руху підприємства Олексій Білан, ці процедури водії проходять безпосередньо на території. Тут же виявляються і несправності.

/Олексій Білан, начальник Служби безпеки дорожнього руху та охорони праці ТОВ «Євробус Полтава»

Бувають несправності. Несправності виявляють звечора. Потім ремзона їх ліквідовує, і повторно механік перевіряє, чи ліквідували, чи ні/

Чи то механік недогледів, чи якась інша причина стала виною, але із 10 заявлених на огляд автобусів, розповідають в Державтоінспекції, майже половина потребує ремонту.

/Ігор Палієнко, заступник начальника УДАІ УМВС України в Полтавській області

Під час огляду транспортних засобів було з'ясовано, що не всі транспортні засоби, задекларовані для участі в конкурсі, відповідають по технічному стану вимогам, які до них висуваються. 4 автобуси, на жаль, не готові для перевезення пасажирів/

Але водії цих автобусів знехтували зауваженнями інспекторів і таки виїхали на маршрути. Та через певний час все ж повернулися на підприємство. Крім технічного стану, громадськість турбує і зовнішній вигляд.

/Володимир Васильєв, голова комісії з транспорту Громадської ради при Полтавській ОДА

На жодному немає ззаду номера маршруту. Дрібниця. Але це показує постановку питання на цьому підприємстві. Всі автобуси обклеєні рекламою на склі. Законом передбачено, що це заборонено. Нікому це не потрібно/

Всього ж на конкурс буде представлено 35 пасажироперевізників, в яких налічується близько 90 автобусів та мікроавтобусів.

Стрічка новин