Сьогодні світова спільнота відзначає День захисту прав споживачів

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Ex8D-uWHgPCN2

Напередодні в Полтаві говорили про необхідність знання своїх прав у сфері торгівельних відносин. В обласній бібліотеці імені Івана Котляревського представники Інспекції з питань захисту прав споживачів разом з молоддю міста взяли участь у засідання круглого столу.

15 березня 1961 року Президент США Джон Кеннеді у своєму виступі у Конгресі сформулював чотири головних права споживача: право на безпеку; на якість товарів і послуг; на достовірну інформацію про них, а також право захищати свої споживацькі претензії в суді. А з 1983 року 15 березня офіційно стало Всесвітнім днем споживачів. З нагоди нього у Полтаві відбулася зустріч представників відповідної полтавської обласної інспекції з молоддю.

/Наталія Конотоп, в.о. начальника Інспекції з питань захисту прав споживачів у Полтавській області

Ми співпрацюємо завжди з молоддю, тому що, розраховуючи на те, що буде обізнаною молодь, їм буде краще працювати і в бізнесі, і як споживачі вони себе будуть відчувати впевнено/

Впевненість дає знання своїх прав. Обізнаний споживач, наголошують в інспекції, завжди зможе захистити свої інтереси та довести власну правоту. Тому при придбанні товарів фахівці радять не забувати забирати чек.

/Наталія Конотоп, в.о. начальника Інспекції з питань захисту прав споживачів у Полтавській області

Чек - це теж є угода, це доказ того, що покупку придбано саме у цього господарюючого суб'єкта. Ви зможете завди довести, коли придбавали, і від цього вже відраховувати гарантійний термін. У чеку також вказана сума, яку вам треба буде вимагати, щоб вам повернули/

У Полтаві з обласною Інспекцієї з питань захисту прав споживачів співпрацює регіональна громадська організація «Народний контроль». Меморандум про спільні дії вони уклали у вересні минулого року.

/Аркадій Дем'янко, громадський інспектор регіональної громадської організації «Народний контроль»

Це і спільні перевірки підприємців, які здійснюють надання послуг на зрізі надання послуг торгівлі продуктами, товарами. В першу чергу основне питання, яке вирішується під час таких перевірок, - контроль якості/

На сьогоднішній день усі непорозуміння між підприємцями та споживачами у цій сфері врегульовує Закон «Про захист прав споживачів». Останній, наголошують фахівці, створений в першу чергу не для контролюючих органів, а для кожного з нас.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію