У Полтавської міської організації ВО «Батьківщина» – новий голова і члени бюро

Їх однопартійці обрали на звітно-виборчій конференції. Хто очолив міську партійну організацію та які плани у членів політичної сили у зв'язку з президентськими виборами – знають наші кореспонденти.

З 2010 року Полтавську міську організацію Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» очолював Олег Бєлоножко. Його однопартійці обирали своїм лідером двічі. Нині ж прийшов час вирішити, хто стане новим керівником та увійде до складу бюро, ці питання розглядали на звітно-виборчій конференції політичної сили.

/Олег Бєлоножко, екс-голова Полтавської міської організації ВО «Батьківщина»

Я пишаюся тим, що мені вдалося утримати колектив, зберегти його, зміцнити його ряди. Сьогодні я складаю свої повноваження, бо я відбуваю уже другий термін головування/

На конференції одноголосно проголосували за призначення на посаду голови Полтавської міської організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Олександра Артеменка. Обрали і членів бюро, до його складу увійшло 17 однопартійців.

/Олександр Артеменко, голова Полтавської міської організації ВО «Батьківщина»

Сьогодні бюро оновилося, збільшилося, долучилися нові молоді люди. Ми готові до проведення президентських виборів, а також до проведення восени місцевих та парламентських виборів/

Щодо місцевих виборів, у політичної сили на посаду мера – незмінний кандидат – Олег Пругло.

/Олег Пругло, перший заступник голови Полтавської обласної організації ВО «Батьківщина»

Робота велика предстоїть, це лише клаптик тієї роботи, яку нам потрібно буде виконати/

Нині головне завдання політичної сили – підбір професійних кадрів, посилення роботи первинних партійних організацій, покращення роботи депутатських приймалень. Члени партії радіють з того, що їхній лідер Юлія Тимошенко знову на свободі, це, зізнаються, додає їм віри у власні сили.

Стрічка новин