Депутати Полтавської міської ради вдруге проігнорували позачергову сесію

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/zxszMeu0gPC6y

Цього дня з'явилося на одного власника мандату більше, але присутності шести з 49 депутатів все-одно не вистачило для проведення засідання. Представники фракції «Батьківщина», які сумлінно приходять на сесію, вважають відповідальним за бойкотування останньої Полтавського міського голову Олександра Мамая та вимагають його відставки.

Позачергова сорокова сесія депутатів міської ради 6 скликання – дубль два.

/ІНТЕРШУМ

Громада зустрічає Олександра Мамая у сесійній залі вигуками «Ганьба!»/

Під вигуки народного осуду Олександр Мамай зайняв своє місце у сесійній залі. По решті порожніх стільців зрозуміло – друга спроба зібрати сесію провалилася.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

В зв'язку з відсутністю більшості депутатів від загального складу ради сесія не є повноважною/

Цього разу виконувати свої обов'язки прийшли на одного депутата більше, ніж напередодні – 6 з 49. Обличчя ті самі плюс Наталія Удовицька, як і решта з «Батьківщини». Сумлінна фракція вимагає відставки міського голови.

/Олександр Артеменко, депутат Полтавської міської ради 6 скликання (фракція ВО «Батьківщина»)

Неспроможність міського голови скликати та провести сесію Міської ради красномовно говорить про те, що він не взмозі керувати громадою нашого міста/

Що ж стосується власників мандатів, то бойкотування сесії, за словами правознавців, може стати приводом відкликати їх.

/Олександр Лемешко, юрист

Якщо депутат не бере участь, то єдиний можливий механізм – це механізм відкликання. Механізм прописаний у законі, є відповідні підстави, відповідна процедура. Але це так звана політична відповідальність, безпосередньо адміністративної, дисциплінарної чи кримінальної відповідальності за неучасть у пленарному засіданні на сьогодні не передбачена/

У будь-якому разі третя на цьому робочому тижні можливість відвідати позачергову 40-ву сесію Полтавської міської ради у депутатів буде вже наступного дня. Остання запланована на 10 годину ранку 14 березня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію