Одні – клеять, інші – зривають

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/O5lgchA-gP8Wi

Один різновидів зовнішньої реклами – реклама на парканах, опорах електропередач, стовпах та фасадах будинків. Законом таке самовільне розклеювання об'яв, плакатів та агітаційних матеріалів у недозволених місцях заборонено, проте від цього їх менше не стає. Працівники інспекції з благоустрою, екологічним і санітарним станом міста складають протоколи на порушників, проте застукати «на гарячому» тих, хто розклеює друковану інформацію, не так просто. Більше про це - у нашому наступному сюжеті.

«Цим питанням ніхто не займається» - нарікають люди похилого віку, маючи на увазі несанкціоноване розклеювання рекламної інформації. Оголошення, плакати і агітаційні матеріали різного змісту заполонили під'їзди житлових будинків, опори еклектропередач, зупинки громадського транспорту. Насправді ж цю проблему у Полтаві вирішують, наскільки ефективно, - це вже інше питання. Працівники міської інспекції по контролю за благоустроєм влаштовують разом із міліцією профілактичні рейди та складають протоколи на порушників.

/Олег Діденко, фахівець інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним і санітарним станом міста

Адмінпротокол складається на порушника, який розклеює об'яви, а також на організатора робіт. Організатора вичислити не складно, бо всі координати вказуються на об'явах, звичайно, люди відмовляються: то не ми! Ніхто не хоче нести відповідальність/

Не хочуть, але доводиться. Тим, хто розклеює оголошення, де заманеться загрожують штрафи: від 340 до 1360 грн., адмінпокарання для організаторів такої діяльності жорсткіше - від 850 до 1700 грн.

/Бліци

- Є у нас дошки для реклами, а чого у нас стовпи обклеяні?

- По-перше, фасади будівель вону псують. Це страшне!

- Зриваємо, якщо свіже, а якщо застаріле, доводиться відмивати

Та без реклами не можна, реклама - двигун прогесу.))

- Мається на увазі одне, а пишуть інше, там корисного нічого немає/

Багато полтавців вже давно оголосили війну рекламним оголошенням у під'їзах, говорять, зривають такі об'яви, не читаючи. Жартують: якщо не реагувати, плакати почнуть клеїти на перехожих.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію