Полтавські громадські активісти висловили недовіру новопризначенцям

Мова йде про деяких місцевих та державних можновладців та, зокрема, очільників силових структур країни. Небайдужі полтавці вважають, що правоохоронні органи не готові захищати українців в разі потреби, тому самі виходять патрулювати нічні вулиці Полтави. Контролювати дії місцевих керманичів активісти закликають всю полтавську громаду та запрошують на Народне віче.

Громадські активісти Полтавщини слідкують за новими призначеннями місцевих та загальноукраїнських очільників. Мешканці нашого міста стурбовані, що 10 років потому може повторитися Помаранчева революція 2004-го.

/Геннадій Сікалов, стурбований полтавець

Моя особиста думка, що Майдан мергенілізували вже повністю, що забалакали своїми балачками політики. Вони вже відвели вектор спротиву від себе! Ми зробили все можливе, а потім призначили людей, і сьогодні я дивлюся на призначення Дашківського, дивлюсь на призначення «Газвидобування», «Трансгазу», людину призначили, яка закупляла за 150 млн.доларів на кишеню. Хіба ми за це боролися? І до чого ми йшли?/

Пан Сікалов розповідає: на блокпості в Копилах вони нарешті досягли взаєморозуміння із правоохоронними органами - кожен виконує свою роботу, та, нажаль, і досі активісти не можуть бути впевнені у підтримці з боку міліції у місті. Щоночі небайдужі полтавці самі організовуються та виїжджають патрулювати вулиці та околиці, щоб убезпечити громадян від небезпек, викликаних складною ситуацією у країні. Рішенням проблем активісти бачать тільки призначення на керівні посади Полтави та області простих людей з народу, які на власному досвіді знають, що таке боронити від лиха свою родину, своє місто та свою країну.

/Геннадій Сікалов, стурбований полтавець

Є Віче, є майдан в Полтаві, треба висувати свою кандидатуру від майдану на посаду заступника голови Полтавської ОДА. Ця людина повинна бути не політиком, а практиком. Вона повинна контролювати від всенародної організації, бо те, що зараз робить влада, воно знову викличе той же майдан, але більш кривавий і більш масштабний/

Цього дня Геннадій Сікалов з командою занепокоєних розвитком подій у країні активістів зустрівся із очільниками Полтавщини та представниками силових структур регіону. Каже, після довготривалої розмови стало зрозуміло, що й досі заклик щодо освітлення вулиць у Полтаві в нічний час Олександром Мамаєм залишився непочутим. Обласники не змогли вплинути на ситуацію щонайменше через те, що мер не знайшов часу з ними зустрітися. Відтак, світло в місті після 24.00 не з'явилося й досі.

/Антон Фалтинський, активіст громадського руху «Захистимо Полтавщину»

Громадськість Полтавщини повинна обов'язково зібратися на Віче, яке буде проведене на цій площі, і висловити довіру чи недовіру призначеній владі/

Зустріч відбудеться о 12 годині дня цієї суботи 8 березня. До того активісти руху «Захистимо Полтавщину» продовжать вночі патрулювати вулиці міста власними силами.

Стрічка новин