На підприємстві «Полтаватеплоенерго» влаштували виставку творчих робіт

До відзначення 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка долучилися і співробітники виробничого підприємства «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО». З нагоди цієї дати тут влаштували виставку робіт народного мистецтва. Участь у ній зі своїми українськими пейзажами, вишитими картинами, сорочками взяли майже 40 працівників підприємства.

Вдень вони професійно виконують свої службові обов’язки на робочому місці, а увечері вдома – увесь свій вільний час приділяють улюбленому хобі. Представниці прекрасної статі, які працюють на підприємстві «Полтаватеплоенерго», як виявилося, мають безліч талантів. З деякими із них вони поділилися на спільній виставці народного мистецтва.

/Наталія Гуденко, інженер виробничої служби ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», захоплюється живописом

На сьогоднішній день я принесла п'ять своїх робіт. Це кілька з них намальовані пастеллю, кілька - темперний живопис, і акрил з гуашшю/

Діапазон робіт майстринь доволі широкий. Тут можна побачити картини, написані олією, пастеллю, вишиті хрестиком та бісером. Окрему частину виставки займають весільні рушники, сорочки, композиції. Заняття вишивкою, говорять співробітниці підприємства «Полтаватеплоенерго», для них більше, ніж звичайне хобі.

/Ксенія Коляга, інженер виробничої служби ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», захоплюється вишивкою

Це сімейна традиція, це можливість долучитися до історично-культурної спадщини, самобутності нашого народу. Звичайно, хобі – це бажання естетики, краси у повсякденному житті/

Відвідувачі виставки – колеги народних майстринь – відзначають високу майстерність та любов, з якою виконані усі роботи.

/Михайло Кравченко, змінний майстер виробничо-диспетчерської служби ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

Я тільки можу радіти за тих працівників підприємства, у кого зберігаються експонати і старого віку, і сучасні. Видно, що молоді дівчата не забули те мистецтво, ту всю красу/

Чимало вишитих картин, рушників є справжніми родинними реліквіями. На виставку вони потрапили із сімейних архівів працівників підприємства. До речі, подібну експозицію влаштовують у «Полтаватеплоенерго» вже вдруге. За рік, відзначають організатори, майстрині часу дарма не гаяли і створили не один десяток нових робіт. До того ж і серед авторів з'явилися нові обличчя.

/Тетяна Бібікова, голова профкому ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

У виставці брали участь 40 працівників підприємства. Ще до сьогоднішнього дня співробітники ще надають картини/

Цьогорічну виставку присвятили 200-літтю від Дня народження Тараса Шевченка. Цій темі присвячена й експозиція фотографій на центральних сходах адміністративного корпусу підприємства. Нині тут розмістили фотокопії картин Великого Кобзаря.

Стрічка новин