Цими днями виповнюється 200 років від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/m_5VQ8SEgPBLZ

Попри досить складну ситуацію, що нині склалася в державі, славного сина українського народу згадувати не забувають. Зокрема і в Полтавській державній аграрній академії пройшов захід «Шевченкове слово єднає».

У 2014-му виповнюється 200 років від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. До відзначення ювілейної дати долучилася і Полтавська державна аграрна академія.

/Тамара Шаравара, завідуюча кафедрою іноземних мов та українознавства ПДАА

Нікому б не спало на думку, що через 200 років слова Кобзаря «Єднайтеся брати мої. Борітеся – поборите» стануть настільки актуальними. Така грандіозна постать з такою великою силою духу приваблює всіх: і дослідників, і молодь, і в складні часи, і в мирні/

З нагоди Дня народження Великого Кобзаря українського народу у Полтавській державній аграрній академії підготували цілу низку заходів. Студенти з усіх без виключення факультетів долучилися до написання наукових та творчих робіт, присвячених Тарасові Шевченку, та взяли участь у серії студентських читань «Шевченкове слово єднає».

/ІНТЕРШУМ

Уривок з поеми «Тополя» Т.Г. Шевченка/

Та не поезією єдиною. Згадували Кобзаря і як автора першого українського букваря та талановитого живописця. Відомо, що як художник Шевченко залишив у спадок понад 830 робіт. Вже два роки студенти академії збирають власну колекцію цих репродукцій. Знайомство із ними, впевнені викладачі, як і з усією творчістю та взагалі постаттю великого сина українського народу несе не тільки освітній, а й виховний зміст.

/Тамара Шаравара, завідуюча кафедрою іноземних мов та українознавства ПДАА

Тож у той момент, коли хтось зневіриться у своєму житті, паде духом і скаже, що він не може тут реалізуватися, або йому тут погано живеться, нехай пам'ятає наступні слова: І у Шевченка, і в Лесі Українки, і в Коцюбинського й ще в багатьох синів українського народу було стільки ж часу, скільки в нас з вами: не більше і не менше/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію