Зустріч «без краваток»: голова Полтавської ОР Петро Ворона

Новоспечений голова Полтавської обласної ради Петро Ворона вже встиг поспілкуватися з журналістами в неофіційній обстановці. Зустріч «без краваток» пройшла прямо у помешканні голови облради. В гостях у Ворони побували Альона В'язнікова та Світозар Хохлов.

Вся країна вже побачила, як жили Президент Віктор Янукович та генпрокурор Віктор Пшонка. А от помешканнями і статками представників нової влади чомусь і досі ніхто не поцікавився. Один з лідерів Полтавського євромайдану, а нині – голова Обласної ради Петро Ворона вважає, що люстрацію кожен можновладець повинен почати із себе, тому люб'язно запросив до себе в гості місцевих журналістів.

/Петро Ворона, голова Полтавської обласної ради

Я в Полтаві з 2006 року - після обрання. Перші 2 роки жив в гуртожитку ПУЕТу, ну а потім ми придбали цю квартиру. Були свої заощадження і за рахунок заробітної плати. Були пропозиції допомогти з боку Обласної ради, але навіть думок таких не було, ми вирішили тільки за свої, тільки за зароблені кошти/

Окрім двокімнатної квартири на дев'ятому поверсі в новобудові по вулиці Петровського,29 Б (поблизу зупинки Склозавод), за словами Петра Ворони, на нього записані ще півбудинку в селі Денисівка Оржицького району й пай в 1,5 гектари, та ще одна земельна ділянка в Старих Санжарах, де чоловік колись мріяв збудувати дачу. За жінкою Ларисою рахується машина родини - «Нісан» «Нота».

Дружина Петра Ворони, як і він сам, - з Оржицького району, теж педагог за освітою, працює в Малій академії наук. Родина любить активний відпочинок - з рюкзаками та наметами, але на це зараз, розповідають, майже не вистачає часу. У сім'ї чимало друзів, яких Ворони завжди раді бачити у себе.

/Лариса Ворона, дружина Петра Ворони

Я така людина домашня, для мене затишок - це коли Петро Васильович за комп'ютером, Марія у своїй кімнаті. Я пішла, подивилася і сіла вишивати. А хлопці його, звичайно, дуже часто приходять. У нас часто гості/

Коли Петро Васильвич був під домашнім арештом, додає пані Лариса, їх двері просто не зачинялися. На Майдані, каже пан Ворона, він знайшов чимало нових друзів, та... перевірив старих.

/Петро Ворона, голова Полтавської обласної ради

В багатьох я укріпив віру, тому що показали вони відданість жертовну і безстрашність, а дехто, звичайно, спасував/

Тепер спасувати не повинен Петро Ворона. Люди довірили йому посаду голови обласної ради. Новопризначений очільник говорить, що спадок, залишений попередником Іваном Момотом, дуже непоганий. Петро Ворона задоволений своїми заступниками та знайшов спільну мову з усіма депутатами навіть з Партії Регіонів. І серед них, запевняє очільник ради, є чимало професіоналів, дійсно відданих своїй справі. Попереду у них всіх багато роботи. Зокрема, Петро Васильович збирається більше уваги приділяти молоді - готувати майбутніх депутатів.

Стрічка новин