Усі «Барви України» представила на виставці з однойменною назвою молода полтавська художниця Тетяна Лимар

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/n0PjmhVSgPBCq

Експозиція стала першою персональною у кар'єрі мисткині. Прикрасили її пейзажі, натюрморти, портрети, численні гобелени. Бачили їх і наші журналісти.

Її творчість має широкий діапазон. Це доводять роботи на першій персональній виставці молодої полтавської художниці Тетяни Лимар. Дівчина представила увазі глядачів свої живописні картини та гобелени. Мисткиня постійно перебуває у творчому пошуку, віднаходить для себе нові й нові техніки, експериментує з сюжетами.

/Тетяна Лимар, художниця

У кожній техніці є свої складні моменти. У мене не завжди виходить все і в живописі, і в гобеленах. Я намагаюся з цим якось боротися, переходити на кращий рівень/

На більш ніж 20 виставкових роботах - українські пейзажі, портрети, натюрморти. Тетяна Лимар полюбляє працювати на пленерах. Полтавська природа, говорить дівчина, не може не надихати.

/Тетяна Лимар, художниця

Художник - це та людина, яка малює те, що їй близьке до серця, а близьке - там, де ми народилися, там, де ми живемо. Можна сказати, що природа мене надихає/

Педагоги молодої художниці, які завітали на виставку, високо оцінюють її творчий потенціал та пророкують мисткині велике майбутнє.

/Олександр Бабенко, викладач кафедри образотворчого мистецтва ПНПУ імені В.Короленка

У цьому році я написав рекомендації до Національної спілки художників України, я сподіваюся, що вона пройде компетентну комісію і вона поповнить члени нашої Полтавської організації спілки художників/

Нині Тетяна Лимар навчається за напрямом «образотворче мистецтво». У подальшому, говорить, намагатиметься поєднати творчість із викладацькою діяльністю.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію