Більше десяти років дороги міста спільно з ДАІ контролює громадське формування

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/SGGiISwugPCGW

Основна мета їх спільної діяльності – попередження порушень Правил дорожнього руху. Минулого року завдяки подібній співпраці виявили близько 1300 порушень Правил дорожнього руху.

340 чоловік з різноманітних організацій, підприємств та установ Полтави входять до спеціалізованого громадського формування при Полтавській Державтоінспекції. Це добровільне об'єднання функціонує вже більше 10 років. Дружинниками переважно є водії зі стажем, яким не байдужі проблеми аварійності серед населення Полтави.

/Іван Верещака, начальник спеціалізованого громадського формування ДАІ м. Полтава

Члени громадського формування припиняють порушення Правил дорожнього руху, пропаганда Правил дорожнього руху. Якщо трапляється ДТП, надають медичну допомогу, охороняють місце ДТП, виявляють свідків і осіб, які мають відношення до ДТП/

Василь Бойко вже шостий рік патрулює вулиці міста. Говорить: за цей час бувало різне. І профілактичні заходи проводили, і затримували водіїв-порушників.

/Василь Бойко, дружинник

Ми затримували сумісно із працівниками ДАІ. Були доставлені на провулок Шевченка у наркодиспансер, де і проводилася з ним робота/

Перед спільним патрулюванням дружинникам обов'язково доводиться інформація про стан аварійності на автошляхах, націлюється увага на дотримання заходів особистої безпеки та проведення профілактики серед учасників дорожнього руху.

/ІНТЕРШУМ

Інспектор бажає щасливої дороги/

/Олександр Крайник, начальник ДАІ м.Полтава

Всі ці заходи з народною дружиною проводяться з метою запобігання ДТП. Вони виявляють порушення дорожнього руху, яке потім фіксує працівник ДАІ/

Минулого року спільно з громадським формуванням інспектори ДАІ виявили близько 1300 порушень Правил дорожнього руху. На цих водіїв-порушників склали адмінпротоколи. Із них майже 90 - за керування у нетверезому стані.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію