На недільному віче з'явилася ініціатива створити у нашому місті волонтерський корпус

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/amCUsmVPgP8XR

Цю пропозицію з-поміж іншого висунув координатор Полтавського Євромайдану Олександр Коба. Хто може стати членом волонтерського корпусу та з якою метою він діятиме, дізнавалися наші кореспонденти.

Волонтерський корпус буде покликаний координувати дії задля допомоги тим, хто її потребує.

/Олександр Коба, координатор Полтавського Євромайдану

Я вже спілкувався зі спілкою інвалідів, з організацією, яка підтримує інвалідів, з благодійними організаціями, фондами, які діють у нас у Полтаві, у нас багато людей, які хочуть діяти, але не хочуть вступати в партії, не хочуть діяти у міськраді/

Три місяці майдану, говорить активіст, довели, що полтавці можуть об'єднуватися заради спільної мети та досягати її. У його планах також низка інформаційних проектів.

/Олександр Коба, координатор Полтавського Євромайдану

На цьому тижні я буду ініціювати створення у Полтаві відкритого громадського університету. Я ставлю за мету підняття на гідний рівень політичної та громадянської освіти людей, тому що її реально не вистачає, і це може призвести до того, що «помаранчевий» сценарій може повторитися/

А ще найближчим часом Олександр Коба зі своїми однодумцями займатиметься організацією спілки «Твоя громада», що буде координувати дії полтавців у кожному з районів міста, та «Твоя ініціатива», яка прийматиме заявки із пропозиціями. Проте ці та інші громадські ініціативи, підкреслює Олександр Коба, не можуть використовуватися будь-ким із опозиції у ході передвиборчих перегонів. Вони мають працювати лише на користь полтавській громаді.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію