Полтавці задоволені роботою сімейних лікарів

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/VmU8HuyvgPCRC

Нині, після реформування галузі охорони здоров'я, часто можна почути фразу «первинна ланка надання медичної допомоги». Насправді ж мова йде про сімейних лікарів. Вони – перші, до кого звертаються пацієнти. Завдання медиків загальної практики сімейної медицини – профілактика захворювань. На кожного сімейного лікаря у Полтаві припадає близько 1700 пацієнтів, багатьох із них лікарі відвідують вдома. Про нелегку працю фахівців у білих халатах – у сюжеті Марини Мольки та Сергія Сепітого.

Зі своїм рятівником, саме так називають сімейного лікаря Олександра Денисенка, подружжя Разумових познайомилось за сумних обставин: обоє захворіли, не було кому навіть ліки купити. Дільничний лікар Олександр Володимирович не лише оглянув пацієнтів та призначив лікування, а й сходив до аптеки. Цим неабияк здивував господарів. Спочатку, розповідає Валентина Разумова, молодий медик не викликав у неї довіри, проте жінка того ж дня змінила своє ставлення.

/Лідія Разумова, мешканка Полтави

Зранку він прийшов, температура ще трималась, він одразу змінив схему лікування, поставився з розумінням, а не просто «дід і баба, лікуйтесь тим, що я призначив». Його сердечність, небайдужість!/

Саме це і підкупило пацієнтів. Відтоді, говорять, жодного разу не пошкодували, що їх лікує саме цей фахівець.

/Лев Разумов, мешканець Полтави

Нам не щастило останнім часом з лікарями, а зараз ми щасливі, що у нас такий лікар/

Подружжя Разумових - не єдині, кого регулярно навідує вдома лікар загальної практики сімейної медицини Олександр Денисенко. Щодня він та його колеги, розповідає, приймають до 25 пацієнтів у поліклініці, не рахуючи викликів додому.

/Олександр Денисенко, лікар загальної практики сімейної медицини ЦПМСД № 2 м. Полтави

Ми відвідуємо вдома в двох варіантах: якщо плановий огляд і ми самі попереджаємо про нього, і якщо погіршення стану здоров'я/

Олександр Володимирович - один із 50 сімейних лікарів, які працюють у Полтавському центрі первинної медико-санітарної допомоги №2. До речі, фахівці цього нещодавно створеного медичного закладу обслуговують понад 100 тисяч мешканців міста і вже мають досягнення у своїй роботі: торік вони успішно реалізували проект з лікування артеріальної гіпертензії. Навіть столичні колеги вирішили брати з них приклад. Упродовж року пацієнти, які мали проблеми з тиском, купували ліки зі знижкою до 90%. Різницю у ціні компенсувала держава. Такі заходи знизили кількість інсультів та інфарктів на 6%. Відзначився центр і тим, що одним із перших запровадив амбулаторні електронні картки. У реєстратурі пацієнти отримують талони, у яких вказано, коли востаннє проходили флюорографію та онкоогляд, а діагнози, рецепти лікування та інші відомості зберігаються в електронній базі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію