Сьогодні у Корпусному парку зібралися колишні вихованці зенітно-ракетного училища

Вони відзначали тридцятиріччя з моменту закінчення закладу. З двохсот сорока курсантів нині з'їхалося близько сотні: з Росії, Білорусії, Молдови та Вірменії. Майже третина курсу пройшла через різноманітні війни, а майже п'ятдесят чоловік вже померло.

У Корпусному парку зібралося майже сто чоловік, які з'їхалися практично з усього колишнього Радянського Союзу. Головний організатор зустрічі Юрій Цомартов розповів, що готувалися до неї цілий рік: шукали однокурсників через інтернет, робили запити у військкомати, навіть зверталися до Міністерства оборони. У результаті, відшукали майже всіх. А на курсі, між іншим, навчалося 243 студента. На жаль, відсотків двадцять з них вже немає в живих. Радість зустрічі для багатьох була затьмареною: так старший інспектор Головної військової інспекції Президента Вірменії Едуард Ханоян був шокований виглядом будівлі артучилища – востаннє у Полтаві він був у 1991 році.

Були й ті, хто не бачився одне з одним цілих тридцять років, говорять, важко впізнавати одне одного.

Востаннє збиралися десять років тому, але тоді з'їхалося не більше тридцяти випускників. Можливо тому нинішня зустріч настільки важлива й душевна.

Закінчили навчання в артучилищі у 1977 році, на курсі мали більше сорока відмінників. Практично третина чоловіків пройшла через різноманітні війни, починаючи з Афганістану, закінчуючи країнами Африки. Коли зберуться наступного разу, ще не знають, але впевнені, що мають це зробити неодмінно.

Стрічка новин