Мешканці будинків по Боровиковського, 3 та Колективної, 6 чекають, поки їм після ремонту трубопроводу залатають асфальт

Асфальту у дворі будинків по вулиці Боровиковського,3 та Колективній,6 – бути. Принаймні, інспекція з благоустрою обіцяє тримати це на своєму контролі. Але поки відповідальне за цю ділянку Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому чекає сприятливих погодніх умов, люди змушені перестрибувати через брудне болото та вручну витягати автівки з ям на дорозі.

Мешканці Огнівки занепокоєні благоустроєм свого двору. Після проведення ремонтних робіт восени минулого року двір будинків по Колективній, 6 та Боровиковського, 3, кажуть, виглядає так, наче там розірвало бомбу.

/Андрій Пронь, мешкає по вулиці Колективній,6

Було розрито дорожнє покриття на 150 метрах. До сьогоднішнього дня воно не відновлене. Ями були такі, що машини провалювалися - вручну витягали/

Розкурочений асфальт посеред проїзної частини – випробування не тільки для автомобілістів. Жаліються і пішоходи – в дощову погоду їх вулиця перетворюється на суцільне болото. «Не пройти – не проїхати», – скаржиться молода мати Марина Рокита, особливо, коли йдеш з коляскою чи з дітьми.

/Марина Рокита, мешкає по вулиці Колективній,6

Фактично з дітьми дуже важко гуляти. Все розмите, розбите/

Де шукати крайніх та хто відповідальний за недороблений ремонт, люди не знають. За пів години до приїзду нашої знімальної групи бачили якусь бригаду.

/Володимир Туз, мешкає по вулиці Колективній,6

Приїхали робочі, приїхав трактор, зрівняв, сліди, як бачите, ще від ковша/

На відео з камери мобільного телефону видно, що робочі засипали ями піском. Але далі робота не рушила. Нашим журналістам довелося зробити чимало дзвінків, щоб дізнатися, що бригаду, яка працювала того ранку, прислало ТОВ «Полтававодопровід». В телефонній розмові керівник останньої Валерій Калюжний сказав, що робилося це на особисте прохання начальника Управління капітального будівництва Полтавського місквиконкому Володимира Годні. На замовлення цього управління «Полтававодопровід» як підрядник дійсно виконувало ремонтні роботи на Боровиковського восені 13-го року, але хто тепер повинен класти асфальт на цій ділянці, пану Калюжному невідомо. Внести ясність в це питання нашим журналістам допомогла Інспекція по контролю за благоустрорєм та санітарним станом міста. Це вони дали доручення привести до ладу двір на Огнівці: спочатку присипати вибоїни, а з настанням сприятливих погодніх умов – і заасфальтувати дорогу. Відповідальні за це Міське управління капітального будівництва. А поки чекають, мешканці у свою чергу звертаються до Полтавського міського голови Олександра Мамая, щоб той проконтролював своїх підлеглих та якнайшвидше повернув їх двору належний стан.

/Андрій Пронь, мешкає по вулиці Колективній,6

Я звертаюся до керманича міста, який на нещодавній прес-конференції говорив, що якщо в місті щось не так, щоб йому підказували. Ми вам підказуємо, що зруйнована власність міста на велику суму грошей, ніхто цього не відновлює, ніхто цим не займається/

Стрічка новин