З січня цього року розширено коло осіб, які мають право на державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/3Vvyc_xUgPC7L

Таке право отримали громадяни, які надають соціальні послуги людям похилого віку, інвалідам 2 та 3 груп, хворим, які не можуть себе обслуговувати і потребують сторонньої допомоги, а також сім'ї опікунів, в яких виховуються сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Лише в Октябрському районі Полтави близько 14,5 тисяч отримувачів різних видів соціальних допомог. Законом «Про державний бюджет України на 2014 рік», говорять в районному управлінні праці і соцзахисту населення, передбачено збільшення розмірів низки виплат, зокрема й при народженні дітей. Полтавка Руслана Стороженко - одна із тих, хто отримує такий вид допомоги. Говорить, це відчутна підтримка для сімейного бюджету.

/Руслана Стороженко, отримує допомогу при народженні дитини

Зараз 2-гу дитину народила, памперси і дитяче харчування дороге, державна допомога на дитину відчутна, працівники управління надають усю необхідну інформацію для її оформлення, якщо бракує якоїсь довідки, можна принести її пізніше/

Допомога при народженні першої дтини нині становить 30960 грн., з липня її розмір підвищиться до 31770 грн., а з жовтня - до 33060 грн. Відповідно, зростуть і суми виплат при народженні другої, третьої і наступних дітей.

/Наталія Таран, начальник профільного відділу управління праці та соціального захисту населення Октябрського району

У січні до нас звернулися за призначенням допомоги при народженні дитини 88 осіб, з них 10 - ті, яким призначено допомогу на третю і наступну дитину/

Для дітей із малозабезпечених сімей рівень забезпечення прожиткового мінімуму з січня збільшився на 10%, а для дітей-інвалідів та неповнолітніх, які виховуються одинокими матерями або мають батьків інвалідів 1 чи 2 групи, - на 20%. Крім цього сума державної допомоги на дитину від 3 до 13 років із малозабезпеченої родини збільшилася на 250 грн, а для більш старших дітей - на 500-т.

/Наталія Таран, начальник профільного відділу управління праці та соціального захисту населення Октябрського району

Соціальний захист малозабезпечених сімей держава здійснює шляхом надання грошової допомоги. Право на даний вид допомоги залежить від складу сім'ї, рівня доходів, зайнятості працездатних членів сім'ї/

Цьогоріч коло осіб, які можуть претендувати на державну допомогу малозабезпеченим сім'ям, розширилося. Таке право отримали громадяни, які надають соціальні послуги людям похилого віку, інвалідам 2 та 3 групи, хворим, які не можуть себе обслуговувати і потребують сторонньої допомоги, а також сім'ї опікунів, в яких виховуються сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, середньомісячний сукупний дохід яких не перевищує встановлений рівень забезпечення прожиткового мінімуму для сім'ї.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію