Працівники УБОЗу Полтавщини затримали злочинну групу осіб, які розкрадали державні кошти

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/xfNmP17IgPBjX

Правоохоронці виявили, що у незаконних оборудках брав участь і голова однієї з міських партійних організацій.

Працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС Полтавщини припинили протиправну діяльність товариства з обмеженою відповідальністю, яке займається будівництвом. Правоохоронці з’ясували, що упродовж 2012-2013 років товариство постійно ставало переможцем у тендерах, які проводило Управління капітального будівництва одного з міськвиконкомів Полтавської області. Послуги, які оплачувались з бюджету, частково не виконувались, а товарно-матеріальні цінності постачались за завищеними цінами. Після чого «брудні» кошти відмивалися через «конвертаційний центр». Згідно з рішенням суду, в офісному приміщенні ТОВ було проведено обшук.

/Владислав Руденко, начальник УБОЗ УМВС України в Полтавській області

Слід відмітити, що під час обшуку посадові особи товариства намагалися приховати докази своєї злочинної діяльності, тому сховали пакети з основною документацією, з ноутбуком та печатками, за парканом сусідньої будівлі/

Загалом у ході обшуку було вилучено документацію підприємства, 6 печаток інших суб’єктів господарської діяльності, у тому числі – печатку банківської установи та порожні бланки з відтисками печаток, які брали участь у тендерах, що свідчить про причетність керівництва товариства до незаконної діяльності.

/Владислав Руденко, начальник УБОЗ УМВС України в Полтавській області

Було з'ясовано, що за юридичною адресою підприємства документи не зберігаються, а знаходяться за адресою однієї з партійних організацій, керівником обох є одна і та сама людина/

Наразі розпочато кримінальне провадження. Санкція відповідної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Тривають подальші слідчі дії, найближчим часом будуть проведені необхідні дослідження та перевірка Держфінінспекції.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію