У масках та з монтировкою у руках троє молодиків вдиралися до помешкань громадян та грабували їх

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/iY9CtTiVgPBiz

У Миргородському та Гребінківському районах жертвами цих зловмисників стали 10 родин. Тепер, коли правоохоронці затримали їх, через свої дії молодики можуть провести за гратами до дванадцяти років.

Наприкінці минулого року міліція Полтавщини зареєструвала більше 20-ти розбійних нападів на помешкання громадян. У більшості випадків зловмисники діяли за схожою схемою.

/Едуард Федосов, начальник УМВС України в Полтавській області

У нічний та денний час із використанням масок, щоб їх не впізнали, з монтировками вони вривалися до помешкань, або через двері, або через вікна, зв'язували громадян, били їх, вимагали від них віддати їхні кошти/

Затримати злочинну групу правоохоронцям вдалося «на гарячому». Молодики не чинили опору та одразу зізналися правоохоронцям у скоєному.

/підозрюваний (по Миргороду)

Заліз у хату, вийшла хазяйка, яка мене злякалася. Я попросив її присісти на ліжко, де вона відпочивала, далі попросив, щоб вона віддала мені гроші, вона це і зробила/

Як стало відомо під час розслідування, злочинна група у складі трьох осіб 27-ми, 31-го та 32-ох років, мешканців міста Гребінка, двоє з яких раніше судимі, вчинили ряд тяжких та особливо тяжких корисливих злочинів на території Гребінківського та Миргородського районів. У громадян вони забирали найцінніше.

/підозрюваний (по Гребінці)

Золото, обручка, хрестик, 1400 грн./

Наразі молодиків затримано, вони перебувають у слідчому ізоляторі. Їм може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк до дванадцяти років із конфіскацією майна.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію