У Полтаві повним ходом працюють пункти обігріву

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/K8EjXTpcgP8Yx

У місті вони розташовані у районах найбільшого скупчення людей: біля Автовокзалу та на площі поблизу Південного вокзалу. Плюс до цього у Полтаві працює пересувний мобільний пункт обігріву. У спеціальних наметах усі охочі можуть зігрітися та випити гарячого чаю.

Температурні позначки на дворі усе нижче і нижче, а в цьому наметі завжди тепло. Цілодобово затишок у ньому підтримують рятувальники. Біля теплої пічки тут завжди раді бачити тих, хто змерз на вулиці.

/Віталій Шкаревський, керівик центру пропаганди УДСНС України в Полтавській області

Кожного дня приходить велика кількість людей, тобто і в минулому році велика кількість людей зверталася. Люди приходять, відвідують пункти обігріву/

Щодня до намету, який розташовується біля Автовокзалу, приходить близько 10 осіб. Найбільше відвідувачів, розповідає заступник начальника ДПРЧ-4 Максим Петрушкевич, вранці, з 6-ої до 8-ої години, і увечері після 18-ої. Серед тих, хто зазвичай приходить до пункту обігріву, - багато безхатченків. Перебувати тут їм дозволяють необмежений час. Нерідко, говорять рятувальники, під час роботи доводилося надавати відвідувачам і медичну допомогу.

/Максим Петрушкевич, заступник начальника ДПРЧ-4 УДСНС України в Полтавській області

З початку роботи пункту обігріву в нас вже було троє таких осіб, яким необхідна була медична допомога. Двоє з обмороженням і одна людина з ознаками серцевого захворювання. Була викликана «швидка» і направлено в медичний заклад/

Тепло і гарячий чай з печивом - так зустрічають у пунктах обігріву усіх, хто потребує допомоги. Продукти харчування, а також одяг та взуття для безхатченків, сюди привозять співробітники Товариства Червоний Хрест. От і сьогодні вони завітали сюди не з порожніми руками.

/Валентина Родик, керівник патронажної служби Полтавської обласної організації Товариства Червого Хреста

Теплі речі нам приносить населення. Ми дали звернення у ЗМІ, на своєму сайті, по Інтернету, що ми збираємо теплий одяг: куртки, теплі штани, взуття/

Загалом на Полтавщині розташовується 96 пунктів обігріву. Вони розпочали свою роботу ще на початку грудня минулого року. Утім найбільший потік відвідувачів розпочався з настанням сильних морозів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію