Теплі речі збирають нині не лише працівники Червоного Хреста

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/wXtTTvpcgPCey

Допомоги від небайдужих полтавців чекають і в Центрі адаптації для бездомних осіб та звільнених із місць позбавлення волі. Найближчим часом синоптики прогнозують зниження температур, тож яка допомога нині найбільш необхідна безхатченкам – ми дізнались та самі вирішили поділитись найнеобхіднішим.

У Центрі адаптації для бездомних осіб та звільнених із місць позбавлення волі не на словах знають, що таке холод та голод.

/В КАДРІ: Боляче, коли ось учора приходили жінки. Одна одягнута у трьох пальто і в кросівках/

А тому будь-якій допомозі тут радіють.

/В КАДРІ: Куртки - це класно, зима ж/

/Роман Дрозд, керівник Центру адаптації БО «Світло надії»

За нашою статистикою, приблизно на 20% у зимовий період збільшується кількість людей, які перебувають у Центрі адаптації. Постійно він заповнений, тут перебуває приблизно 40 осіб/

Через нестабільне фінансування, розповідають керівники закладу, останнім часом допомога, особливо у продуктах харчування та теплих речах, тут дуже потрібна. Хоча полтавці не залишаються осторонь проблем безхатченків та мало не щодня щось приносять.

/Світозар Хохлов, оператор Студії «Місто»

Принесли тут і взуття, речі - зимові та літні. Хто приніс їжу, тобто консервацію. Що могли - те й принесли/

Знаючи про те, що попереду полтавців очікує складна холодна погода, колектив Студії «Місто» також відвідав Центр адаптації – ще раз нагадати своїм глядачам про те, що вони можуть допомогти ближнім у досить простий спосіб. Задовго до цього ми збирали речі, які нам вже не потрібні, і те, чим не шкода поділитись.

/В КАДРІ: Різноманітні варення домашнього виготовлення до чаю/

/Світозар Хохлов, оператор Студії «Місто»

Ще починали до нового року. Усе це ми робимо кожний рік, постійно, щоб їм допомогти/

І минулого, і цього року у Полтаві не зафіксували випадків загибелі людей від переохолодження. Цей позитив, говорить Роман Дрозд, намагаються утримувати на рівні.

/Роман Дрозд, керівник Центру адаптації БО «Світло надії»

Ми працюємо як цілодобовий пункт обігріву. Тому, якщо немає ліжкомісця, ми не залишаємо людину на вулиці – ми зв'язуємось з медичними закладами, щоб прийняти людину на ніч/

А ми, у свою чергу, закликаємо полтавців також долучатись до добрих справ.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію