Ще зранку полтавці могли бачити цілі натовпи велосипедистів, які прямували у якості чи то учасників, чи то глядачів на фестиваль «Веломанія»

Він у Полтаві проводиться учетверте. Цього разу георгафія бажаючих взяти участь у модних молодіжних змаганнях на велосипедах сягнула не лише різних міст України, а й Росії та Білорусії. Триватиме шоу один день, і закінчиться пізно увечері лазерним шоу.

Уже четвертий рік поспіль у Полтаві проходить фестиваль "Веломанія". Умови участі залишаються незмінними, траса для змагань щороку вдосконалюється, а от географія учасників цьогоріч дещо змінилася. До конкурсантів з різних міст України: Києва, Харкова, Ялти, Житомира, Броварів, і, звісно, Полтави, приєдналися райдери з Росії та Білорусії. В Україні подібних фестивалів небагато, говорить один з організаторів, представник організації "Коло тебе" Дмитро Нальотов. Відповідно, розрахований захід на велосипедистів-професіоналів, які катаються на досить високому рівні. В планах ініціаторів проекту розширити фестиваль.

Що ж потрібно, аби стати одним з учасників "Веломанії"? Професійні райдери пояснюють, що, перш за все, гарний велосипед, відповідно облаштований. Та головне - це бажання кататися, майстерність же прийде з досвідом.

Фестиваль зібрав навколо себе чимало велосипедистів, як професіоналів, так і початківців. Вражала й кількість вболівальників. Сумувати не доводилось, адже проводиться "Веломанія" в дві частини: спортивна, що відбувається ще завидна, та розважальна, яка розпочнеться після заходу сонця.

Стрічка новин