В Полтаві з'явився ще один загальноосвітній навчальний заклад – військовий ліцей

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/k9F_fkZ9gP9mK

Він стане одним із п'яти, які функціонують на території України. Повноцінну діяльність ліцей планує розпочати з вересня 2014 року. Тоді до його стін ввійдуть перші 500 ліцеїстів.

На території колишнього Полтавського військового училища зв'язку 6 грудня офіційно розпочав свою діяльність військовий ліцей. Дату створення закладу, розповідає керівник ліцею Ігор Міцюк, обрали не випадково: 1840 року цього дня розпочав функціонування Полтавський Петровський кадетський корпус. Всього в закладі навчатиметься 1000 ліцеїстів. У 2014 році ними стануть 250 випускників сьомих та 250 випускників 9 класів. В 2015 році набір повторять за такою ж схемою. Щоб стати учнем закладу, хлопчакам потрібно буде пройти ряд випробувань.

/Ігор Міцюк, т.в.о. начальника Полтавського військового ліцею

Це буде математика (алгебра плюс геометрія). Це буде диктант з української мови. Це буде англійська мова. Також це буде тест з психічного відбору, це буде фізичний тест. І буде медобстеження/

Певні вимоги будуть і до викладацького складу. У майбутніх вчителях, продовжує Ігор Міцюк, важливо поєднати сучасність вчителів 21 століття та досвід викладачів 20 століття. Всього взяти на роботу до ліцею планують близько ста педагогів.

/Ігор Міцюк, т.в.о. начальника Полтавського військового ліцею

Перше - я хочу почути від людини мотивацію: чому саме військовий ліцей? Друге - досвід роботи за фахом, бажання працювати. Це розуміння відповідальності перед майбутньою роботою/

Майбутні ліцеїсти житимуть у казармах. Всього буде 12 рот по 85 чоловік. Для функціонування закладу створять відповідну інфраструктуру, спортивні комплекси, польовий табір на Вакуленцях, учбові приміщення. Все це буде на вивільнених площах колишнього училища зв'язку.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію