Рятувальники активно готуються до зимових свят

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/1G5atHpGgPAZB

Державна служба з надзвичайних ситуацій незабаром перейде на посилений варіант несення служби. Це пов'язано зі святкуванням новорічних та різдвяних свят. Рятувальники на тематичному прес-клубі вкотре нагадали і про необхідні заходи безпеки під час використання різноманітних піротехнічних виробів.

Менше двох тижнів залишилося до Нового року, тому всі оперативні служби вже готуються до роботи в цей період. Не виключення – і рятувальники. Державна служба з надзвичайних ситуацій України на час зимових свят буде нести варту у посиленому режимі.

/Олександр Лисенко, заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації Управління ДСНС України у Полт.обл.

Це передбачає введення додаткової техніки, комплектування підрозділів, підготовка особового складу, чергування в умовах особливого режиму/

Актуальним в цей період, розповідають рятувальники, залишається і питання використання піротехніки. На Полтавщині останніми роками були зафіксовані сумні наслідки неправильного поводження з феєрверками.

/Ігор Рудченко, начальник відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС України у Полт.обл.

За останні два роки у нас в області надзвичайних ситуацій та травм з використанням піротехніки не було. Але слід зауважити, що в 2010 році був нещасний випадок з використання піротехнічних виробів/

Щоб уникнути травм, фахівці одноголосно закликають купляти піротехніку тільки у сертифікованих магазинах. Тільки там можна знайти дійсно якісні вироби.

/Геннадій Оганесьян, директор магазину піротехніки

Які бувають піротехнічні вироби? Бувають ракети - це заряд на палочці, буває салютна установка, бувають конічні фонтани, бувають маленькі салютні установки і римські свічки/

Фахівці не втомлюються нагадувати і про правила користування піротехнікою.

/Геннадій Оганесьян, директор магазину піротехніки

Коли ми запускаємо фейєрверк, треба знайти рівну основу, краще асфальт або тверду втоптану землю, закріплюємо цеглою або іншими незгораючими предматами. Присіли, на витягнутій руці із довгим сірником підпалюємо. Загорілося. Тікаємо звідти/

А ще категорично заборонено виготовляти вироби самотужки, не користуватися пошкодженою піротехнікою, не носити її в кишенях та не спалювати у багатті.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію