Сонячний парк незабаром може повернути собі славу дитячої зони відпочинку

Жіноча рада Полтави спільно з міською владою до Дня Незалежності обіцяють відкрити тут літній майданчик для малечі. Наразі для цього вже зібрано більше ста п'ятдесяти тисяч гривень.

Років тридцять тому Сонячний парк був так званою територією дитинства. Тут знаходилися Ляльковий театр, міський палац піонерів, кафе, ігровий майданчик і навіть тир. З часом все зникло, але мами все ж приходять сюди погуляти зі своїми малюками.

Не так давно Жіноча рада міста вийшла з пропозицією відкрити тут сучасний дитячий майданчик. Директор міського центру соціальних служб для молоді Лариса Семеняга говорить, що цю ідею місцеві меценати активно підтримали, і вже на її реалізацію зібрано 153 тисячі гривень. Суми надходили від 5 до сімдесяти тисяч гривень, а головне – місце під майданчик вже визначили.

Інформація про створення такої дитячої території викликала резонанс, батьки чекали на її появу, але чомусь справа не рухалася з місця. Лариса Семеняга запевняє, що ігрове містечко вже закуплено, справа – за малим: перевезти та встановити. Говорить, що вже на День Незалежності полтавська малеча отримає такий розкішний подарунок.

Варто додати, що всі іграшки екологічно чисті, до того ж – розвиваючого спрямування.

Стрічка новин