У Полтаві обрали «Міс Досконалість»

Конкурсу краси «Міс Досконалість» виповнилося 10 років. Традиційно і ювілейний конкурс пройшов в атмосфері вишуканості, розкоші, краси та грації. За титул «Міс Досконалість – 2013» змагалися 11 чарівних дівчат, а хто ж з них став першою та отримав приз у тисячу євро, дізнаєтеся із наступного сюжету.

Тепла атмосфера досконалого свята - чарівна музика, прекрасні жінки, справжні джентельмени, щирі посмішки на обличчях та вишукані букети у руках.

/ІНТЕРШУМ

ГОСТІ ЗАХОДУ ВІТАЮТЬ ДИРЕКТОРА КОНКУРСУ КРАСИ «МІС ДОСКОНАЛІСТЬ» ІРИНУ ЄРОШЕНКО ІЗ ЮВІЛЕЄМ КОНКУРСУ/

Ось так урочисто та феєрично у Полтаві пройшов десятий ювілейний конкурс краси «Міс Досконалість».

/Ірина Єрошенко, директор конкурсу краси «Міс Досконалість», власниця РА «VIR-Style»

Сьогодні 10 років нашому конкурсу «Міс Досконалість» і нашому агентству «VIR-Style». Рівно 10 років тому в цьому затишному залі ми святкували свій перший конкурс краси за підтримки корпорації «Алея Смаку». Ми раді, що в цьому році зібралося багато наших друзів, які підтримають нас протягом 10 років своєю присутністю, своєю допомогою. Я хочу винести величезну подяку «Алеї Смаку» і особисто Оксані Валеріївні та Льву Орестовичу Веригам/

/ІНТЕРШУМ

ГРАМОТОЮ ВІТАЮТЬ ПРЕДСТАВНИКА ВІД ГЕНЕРАЛЬНОГО СПОНСОРА КОНКУРСУ/

/Олена Губернат, заступниця генерального директора корпорації «Алея Смаку», голова журі конкурсу «Міс Досконалість»

Я хочу побажати Вам ще більше творчих проектів, удачі, і щоб Ви завжди залишалися такою ж чарівною жінкою/

/ІНТЕРШУМ

ОЛЕНА ГУБЕРНАТ ДАРУЄ КВІТИ ДИРЕКТОРУ КОНКУРСУ КРАСИ «МІС ДОСКОНАЛІСТЬ» ІРИНІ ЄРОШЕНКО/

У десятому ювілейному конкурсі за титул «Міс Досконалість» змагалися 11 чарівних конкурсанток. Свою красу, розум та обдарованість дівчата демонстрували у 4 конкурсних епізодах: знайомство, презентація або жива реклама спонсорів заходу, вихід у купальниках та конкурс талантів. Обирати кращу з кращих, зізнаються члени почесного журі, з одного боку було неймовірно важко, але з іншого - й дуже приємно.

/Олександр Стрілець, засновник і директор Полтавського представництва мережі туристичних агентств «Соната», член журі конкурсу краси «Міс Досконалість»

Хочу сказати велике дякую, що мене запросили до складу журі, і побажати відповідно, оскільки 10 років процвітання. Готовий бути ексклюзивним спонсором й не тільки, а й спонсором в якійсь номінації і наступні 10, 20, 30 років. Бажаю великого успіху цьому чудовому конкурсу!/

«Міс Досконалість» - це не тільки конкурс краси та довершеності для учасниць. В першу чергу - це ще й велике свято для гостей з розіграшами подарунків від кращих полтавських компаній та фірм, розважальною програмою від знаних у місті та за його межами співаків й шоу-команд та смачним частуванням - від загальновизнаного лідера ресторанного ринку Полтави, генерального спонсору конкурсу «Міс Досконалість» корпорації «Алея Смаку».

/Ірина Єрошенко, директор конкурсу краси «Міс Досконалість», власниця РА «VIR-Style»

Я ще не все втілила. Розкрию Вам маленький секрет, що конкурс «Міс Досконалість» відрізняється від інших конкурсів краси тим, що у нас дівчата, які беруть участь, розумні, з харизмою, талановиті, щоб все поєднувалося в «Міс Досконалість». Таких дівчат з кожним роком все важче і важче знайти, тому я хочу, щоб цей конкурс став вище рівнем. Я думаю, що ми будемо і надалі радувати Вас своїми конкурсами, шикарними, гарними і розумними дівчатами/

А у 2013 році титул «Міс Досконалість» виборола наймолодша з учасниць, 16-річна чарівна Крістіна Єфименко.

Стрічка новин