Обласна влада готова вкласти мільйон гривень у Фонд будівництва на селі

Обласні чиновники продовжують готуватись до наступної сесії облради, запланованої на 25 грудня. Так відбулося засідання комісії з питань бюджету та управління майном. Сам бюджет області під час зібрання не розглядали, оскільки, запевнили заступники губернатора, ще немає аналізу того, що виконали. Натомість обговорювали проблемні питання, що назбиралися за останні два місяці. Які саме - дивіться далі.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі у Полтавській області створений розпорядженням голови адміністрації у 1998 році. Але з того часу змінилось законодавство, говорять чиновники.

/Валерій Пархоменко, заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА

Голова адміністрації не може своїм розпорядженням створити обласну комунальну установу. Це компетенція виключно депутатів обласної ради. Тому це треба привести у відповідність. На останній сесії ми привели до відповідності підприємства, що засновані розпорядженням голови. Ми зробили так, що обласна рада стала засновником і створили ряд комунальних підприємств/

Під час роботи бюджетної комісії розгядали питання про роботу фонду, адже нині, запевнили керівники області, директор установи унеможливив роботу останньої.

/Валерій Пархоменко, заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА

Директор Фонду то звільняв працівників, то брав на роботу, і він не несе ніякої відповідальності перед депутатським корпусом. Він говорить, що це - автономна республіка і він може працювати, як вважає за потрібне. Тому ми прийняли рішення: він має відповідати перед громадою, адже Фонд фінансується з обласного бюджету/

Нині представники влади хочуть внести зміни до Положення про обласний фонд, згідно з яким керівника установи затверджуватимуть у сесійному залі. Натомість, зазначив Валерій Пархоменко, зобов'язуються вкласти мільйон гривень до фонду, за умови їх освоєння. Після обговорення цього питання Положення вирішили доопрацювати та ще раз розглянути на комісії.

Серед іншого учасники зібрання схвалили проект програми антитерористичних заходів на 2014 - 2015 роки. Причини для цього, запевняють, є.

/Владислав Кравченко, помічник начальника УСБУ в Полтавській області

Зростання кількості прихильників місцевих неформальних молодіжних угруповувань, які сповідують ідеологію екстремізму, расизму, вдаються до провокування антигромадських проявів. Є прояви внутрішнього тероризму у формі анонімних телефонних погроз про замінування об'єктів масового скупчення людей/

Актуальним стає питання придбання спецавтотранспорту для обладнання пересувного оперативного штабу, захисту інформації, спеціального спорядження для штурмової групи, сучасних спецзасобів для виконання завдань оперативними групами, засобів індивідуального захисту для особового складу, який залучається до проведення антитерористичної операції та інше.

Стрічка новин