Полтавська митниця запускає новий проект – «Інспектор-2006»

Останній поки що лише проходить випробовування, але з першого вересня запрацює на повну. Його застосовуватимуть для перевірки вантажно-митних декларацій. Спеціалісти говорять, що система має спростити та прискорити оформлення документів.

Два місяці Полтавська митниця опробовує новий програмно-інфомаційний комплекс "Інспектор-2006". Ця програма – частина так званої "Електронної митниці", яка почала впроваджуватися ще у 2005 році. Тимчасово виконуючий обов'язки начальника митниці Ігор Карімов говорить, що наразі надмірного ефекту від "Інспектора" не відчувають, але його очікують з вересня, коли програма запрацює на повну.

Митниця України переживає період змін та перевтілень. Вже найближчими роками тут планують повністю автоматизувати всю роботу.

Головне в роботі митників – не лише наповнення бюджету, але й створення відповідних умов для суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності. І у близькому майбутньому завдяки глобальному технічному оснащенню останнім навіть не потрібно буде відвідувати митні органи.

Стрічка новин