За допомогою систем відеоспостереження за добу затримують 5-6 викрадених автомобілів

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/AoCvqyPngNTkk

Про такі результати своєї роботи нині повідомляють працівники Полтавської Державтоінспекції. Що ще їм вдалося, а які події вони зараховують до негативних у цьому році - дивіться у матеріалі із засідання постійної комісії обласної ради з правопорядку.

Полтавську область розкритикували під час засідання профільного комітету Верховної Ради України. Про це повідомив, починаючи роботу постійної комісії обласної ради з питань забезпечення законності та правопорядку, Михайло Кривошей.

/Михайло Кривошей, заступник голови постійної комісії ОР з питань забезпечення законності та правопорядку

Із 11 областей ми потрапили до тих, що не мають окремої програми профілактики та боротьби з корупцією. Хоча заходи ці проводяться, вони включені до Програми правоохоронної діяльності. Ми сформували від імені комісії звернення до голови обласної адміністрації про те, щоб терміново розробили цю програму, дали на розгляд. І на наступній сесії затвердили її/

Взагалі під час зібрання розглянули більше десятка питань. Так працівники Державтоінспекції звітували про виконання Програми безпеки дорожнього руху.

/Олександр Штепа, начальник УДАІ УМВС України в Полтавській області

На 6% збільшилася аварійність загальна, по постраждалим - на 3% збільшилася. Але як позитив можу сказати: на 17,5% зменшилася кількість трупів/

На виділені кошти з обласного бюджету автомобільні інспектори покращили матеріально-технічну базу, яка полегшила їм роботу.

/Олександр Штепа, начальник УДАІ УМВС України в Полтавській області

Тепер у кожному патрульному авто є нетбук. Інспектор може без проблем на будь-якому відрізку дороги перевірити належність авто, дізнатись, чи людина знаходиться у розшуку, чи не знаходиться/

Так цьогоріч на стаціонарних постах ДАІ затримали близько 15 автомобілів, що вважалися викраденими, запевнив Олександр Штепа. Наразі на території Полтавської області за допомогою відеоспостереження виявляють за добу по 5-6 розшукуваних машин.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію