У День народження екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко полтавці вітали іменинницю автопробігом

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/HdxYz3WegP8ZV

Представники Полтавської обласної організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» підготували подарунок до Дня народження партійного лідера Юлії Володимирівни Тимошенко. Упродовж двох тижнів вони збирали вітальні листівки, які сьогодні передали іменинниці. Крім цього, влаштували автопробіг та взяли участь у мітингу на підтримку підписання угоди про Асоціацію з Європейським Союзом.

Навіть за гратами Юлія Тимошенко залишається у центрі політичного життя держави. Сьогодні, у День народження екс-прем'єр-міністра України, Юлію Володимирівну вітали представники Полтавської міської організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина». У Полтаві для політичного лідера піготували особливий подарунок. Заздалегідь оголосли акцію, під час якої кожен бажаючий міг завітати до партійних офісів і підписати вітальну листівку для іменинниці.

/Світлана Тимошенко, учасниця автопробігу, член ВО «Батьківщина»

Ми зібрали майже пів-тисячі листівок. Сьогодні їх передали Юлі Володимирівні Тимошенко/

/Людмила Єфимова, учасниця автопробігу, член ВО «Батьківщина»

Вона побачить, що Полтава і Полтавщина, усі ми – за неї/

Проте, лише словами привітань у Полтаві не обмежилися і влаштували на честь улюбленого партійного лідера автопробіг. Його учасники проїхалися вулицями Полтави.

/Олег Білоножко, голова Полтавської міської організації ВО «Батьківщина»

Напередодні Вільнюського саміту наш лідер знаходиться за гратами, і питання її свободи ще не вирішено. Юлія Володимирівна заявила: для неї вступ в Європу важливіший її особистої свободи. Сьогодні ми проводимо акцію, вітаємо її, щоб вона від нас відчула підтримку/

Нині Юлія Тимошенко реагує на те, що відбувається в країні, голодуванням. Перебуваючи у Качанівській виправній колонії, вона не залишається осторонь доленосних для України подій.

/Анатолій Рудич, учасник автопробігу, голова Октябрської районної організації ВО «Батьківщина»

Ми віримо, що прийде час, коли Юлія Володимирівна буде з нами і Україна буде європейською державою, в якій не буде вибіркового правосуддя. Ми – за вільну справедливу Україну/

Логічним завершенням акції на підтримку Юлії Тимошенко стала участь у мітингу проти призупинення підписання Угоди про Асоціацію з ЄС.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію