Державна служба з надзвичайних ситуацій зменшує тиск на підприємців

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/-A3rHfs6gPAZh

Фахівці Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, підприємці та представники громадських організацій зібралися разом для обговорення методів зменшення тиску на діяльність суб'єктів господарювання. Зі свого боку мнс-ники вже зробили ряд кроків у цьому напрямі. В першу чергу - значно зменшилася кількість перевірок підприємств. Яких ще заходів вживають рятувальники - дивіться далі.

Наталія Григорівна стала першою на сьогодні відвідувачкою Консультаційного центру при Управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій. Жінка прийшла сюди, аби вирішити питання, пов'язане із забудовою земельної ділянки. Говорить: якщо раніше потрібно було обійти не один кабінет, щоб взяти довідку, то зараз – набагато зручніше.

/Наталія Григорівна, відвідувачка Консультаційного центру

Це дуже гарно, що можна підійти і не треба стояти в черзі. Відразу підійшла, і людина мені відповіла на всі необхідні питання/

Проконсультуватися прийшов і Лев Якович. Він - директор фірми, яка займається проектуванням об'єктів будівництва всіх видів.

/Лев Іофе, директор підприємства

Промисловість, житлові споруди - ми робимо весь спектр споруд, проектує наша фірма. І всі ці споруди потребують протипожежних заходів для того, щоб не було причин для загорання. Ми ці питання вирішуємо тут, з представниками МНС/

Центр працює вже три місяці, розповідають фахівці. Він створений з метою оперативного та якісного надання інформації суб'єктам господарювання та громадянам з будь-яких питань, пов'язаних із пожежною та техногенною безпекою, цивільним захистом, реагуванням на надзвичайні ситуації.

/Євгенія То, провідний інспектор сектору пожежної безпеки відділу запобігання НС Управління ДСНС у Полт.обл.

Людина як пише заяву. Так їй повинні надати відповідь, допомогти розглянути це питання/

Та це не єдине, що роблять рятувальники для розвитку підприємництва. Протягом цього року, розповідає начальник Служби Роман Кириленко, позапланових перевірок суб'єктів господарювання було здійснено на 33% менше, ніж за минулий рік. Всього - більше трьох тисяч. Вживаються заходи і щодо недопущення випадків необгрунтованого притягнення до адмінвідповідальності посадових осіб і громадян. Як наслідок, кількість адміністративних справ, складених цього року, зменшилася на 20%.

/Роман Кириленко, начальник Управління ДСНС у Полт.обл.

На сьогоднішній день ми більше приділяємо увагу роз'яснювальній роботі, консультаціям, бесідам. Завдяки цьому ми утримуємо стабільну ситуацію стосовно виникнення надзвичайних ситуацій, загибелі і всього іншого/

Зі сторони МНС-ників, наголошує Роман Кириленко, значно зменшений контроль і за проведенням будівельно-монтажних робіт, а також спрощений порядок введення в експлуатацію новозбудованих об'єктів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію