Пішла з магазину, не заплативши за нові черевики

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/JdAVMAyggPANL

Полтавка намагалася винести у жіночій сумочці взуття, проте її вчасно затримали продавчині. Чому черевики опинилися у неї, дівчина пояснити не змогла, а в усьому почала звинувачувати... свою подругу. Подробиці події дивіться у наступному сюжеті.

Довго придивлялася до асортименту взуттєвого магазину, а потім швидко попрямувала до виходу. Так, згадують у магазині, поводила себе днями одна з їхніх клієнток.

/Ірина Руденко, директор магазину

У нас спрацювали антикрадіжні ворота. Я вийшла з магазину, побачила, що дівчина вийшла, та попросила її повернутися до магазину. Вона повернулася, відкрила сумку і я побачила наше взуття, яке лежало не у коробці. Це були шкіряні черевики/

Черевики були вартістю близько 400 гривень. Як вони опинилися у сумці полтавки, остання достеменно пояснити не змогла. Говорить: взуття їй підкинула подруга. Проте, переглянувши відео з камер спостережень, стало зрозуміло, що товаришка існувала лише в уяві підозрюваної. Насправді вона особисто поклала взуття до сумки.

/Аліна Балагура, прес-офіцер УДСО при УМВС України в Полтавській області

Наразі підозрювану у скоєнні злочину було доставлено до Київського РВ міліції для з'ясування деталей та обставин злочину/

Нині щодо полтавки відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України - крадіжка. Санкція останньої передбачає штраф у розмірі від 850 до 1700 гривень або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років.

Проте, яким саме буде вирок для любительки безкоштовного взуття, вирішить суд.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію